Linux įdėjo į Xbox be modifikacinių lustų

Konkursą, kurio tikslas buvo perkelti operacinę sistemą Linux į žaidimų kompiuterį Xbox, galima laikyti visiškai baigtu. Buvo pateikti du skirtingi Linux paleidimo be modifikacinių lustų variantai. 200 tūkst. dolerių prizas buvo padalintas į dvi dalis.

Užduotis pasirodė sunkiai įkandama dėl kompiuteryje naudojamo 2048 bitų rakto. Ir nors buvo pradėtas vykdyti paprastas rakto parinkimo projektas, panašu, kad tai beviltiška. Problemos sprendimas, kaip dažnai nutinka, buvo rastas visiškai kitoje sferoje. Linux paleisti kompiuteryje Xbox pavyko pasinaudojus skyle žaidime 007 Agent Under Fire. Įrašius Linux branduolį į bylą su išsaugotu žaidimu ir jį atidarius kompiuteryje pavyko paleisti operacinę sistemą.

Naudojantis pirmuoju būdu, pasiūlytu kovo pabaigoje, reikia perkelti išsaugoto žaidimo failą į atminties kortą, ją modifikuoti asmeniniame kompiuteryje, o po to perrašyti į žaidimų kompiuterio diską iš tos pačios kortos.

Antram būdui nereikia atminties kortų ar kitų laikmenų. Tačiau teks atidaryti Xbox ir perjungti keletą jungiklių pagrindinėje plokštėje. Kaip “atsarginis įėjimas” taip pat naudojamas išsaugotas žaidimo 007 Agent Under Fire failas.

Views All Time
Views All Time
2333
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

19 + = 21