Lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W

Lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W

Stilingas Konica Minolta lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W puikiai tinka darbui namuose, tačiau jo galimybės patenkins ir biurų darbuotojus. 16 spaudų per minutę greitis, 1200x 1200dpi spausdinimo raiška, pirmo spaudo išėjimas tik per 13 sek. 8 MB standartinė atmintis, žemi spausdinimo ir aptarnavimo kaštai – tai išties nebrangi ir greitai atsiperkanti investicija.

Platus panaudojimo spektras Suprojektuotas asmeninam naudojimui, spausdintuvas puikiai tinka ir labai aukštos kokybės reikalaujantiems dokumentams, ataskaitoms, laiškams, prezentacijoms spausdinti. 1200 dpi spausdinimo raiška, solidus 16 puslapių per minutę greitis, greitas pirmas spaudas patenkins ir profesonalius vartotojus.

Malonus darbas Vartotojasms tikrai patiks šiuolaikinis spausdintuvo dizainas,maži išmatavimai,speciali tylaus darbo funkcija, patogi 150 lapų talpos popieriaus pakrovimo lentynėlė, iki 100 spaudų išvedimas atgal ant spausdintuvo korpuso, taupant erdvę spausdintuvo darbui.

Straipsniai 1 reklama

Nebrangi ir nesudėtinga eksploatacija Žema spausdintuvo įsigijimo kaina, toneris 3000 arba 6000 spaudų atlikti, 3-jų metų garantija paverčia šį spausdintuvą ypač patrauklia ir greitai atsiperkančia investicija
Spausdintuvas suprojektuotas ne techninės pakraipos vartotojams, todėl labai nesudėtingas jo instaliavimas, jis sertifikuotas darbui su Microsoft Windows operacinėmis sistemomis, tame tarpe ir su būsimosiomis.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]