Kompiuteriniai veiksmo žaidimai duoda ir naudos: JAV atlikta studija parodė, kad jie pastebimai pagerina žaidėjo vizualinius gebėjimus. Žaidėjai gali greičiau “apdoroti” kompleksiškus vaizdus ir vienu metu priimti daugiau informacijos nei paaugliai, nežaidžiantys videožaidimų.

Mokslininkai netyrė, kokią įtaką kompiuteriniai žaidimai turi sportiniams jaunuolių sugebėjimams ir socialiniam jų elgesiui.

Studijos metu buvo testuojami tie jaunuoliai, kurie per praėjusius šešis mėnesius mažiausiai keturias dienas per savaitę prie veiksmo žaidimų, kaip “Spiderman” ar “Super Mario Cart”, parleisdavo mažiausiai valandą.

Paaiškėjo, kad jie pagal visus testavimo punktus geroka lenkė tuos, kurie laisvalaikį skirdavo kitokiai veiklai.

Kompiuterinius žaidimus žaidžiantys paaugliai nekreipė dėmesio į optines viliones ir ekrane pateiktą informaciją suvokė bei apdorojo greičiau nei jų bendraamžiai.

Jau dešimties valandų treniruočių su karo žaidimu “Medal of Honor” pakako jaunuolių vizualiniams gebėjimams pagerinti. Ekspertai primygtinai atkreipė dėmesį į tai, kad jie, pateikdami studijos rezultatus, neturi jokių finansinių interesų.

Kiti mokslininkai jau seniai įspėja dėl pavojaus, kurį kompiuteriniai žaidimai kelia paaugliams. Jie esą skatina smurtą.

Views All Time
Views All Time
3485
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!