Leidėjo žodis

The Art of Deception – “Apgaulės Menas” parodo, kaip visi mes esame pažeidžiami. Šiuolaikiniame pasaulyje, kur saugumas dažnai tampa pirmąja būtinybe, kompiuterinių tinklų ir informacijos saugai skiriamos milžiniškos sumos. Šie pinigai išleidžiami saugumą užtikrinti turinčioms technologijoms. Knyga parodo, kaip dažnai būna paprasta pergudrauti visas apsaugos priemones ir įveikti technologinę gynybą, kaip dirba socialinės inžinerijos specialistai ir kaip atremti jų antpuolius.

Kevinas Mitnikas ir knygos bendraautorius Bilas Saimonas pateikia daugybę istorijų, atskleidžiančių socialinės inžinerijos paslaptis. Autoriai suteikia praktinių patrarimų, kaip apsisaugoti nuo atakų, užtikrinti kompanijos saugumą ir sumažinti informacinę grėsmę.

“Apgaulės Menas” ne tik parodo, kokia pavojinga ir žalinga socialinė inžinerija, bet ir padės sukurti savą treniruočių programą kompanijos darbuotojams.

Šiek tiek apie autorių:

Dabar Kevinas D. Mitnikas – įvairių visame pasaulyje esančių korporacijų saugumo konsultantas ir Los-Andžele įsikūrusios konsultacinės Defensive Thinking (Apsauginis Mąstymas, www.defensivethinking.com – red. past.) kompanijos bendrasavininkis.

Kevino D. Mitniko straipsniai ne kartą buvo skelbiami pagrindiniuose naujienų ir informacijos apsaugos sferos profesionalams skirtuose žurnaluose, jis ne kartą dalyvavo žinomose Court TV, Good morning America, 60 Minutes, CNN’s Burden of Proof, Headline News televizijos laidose, taip pat yra dažnas svečias Los-Andželo KFI AM 640 radijo stoties eteryje. Savo pranešimus Kevinas skaitė ir JAV Senate, ragindamas sukurti įstatyminę bazę vyriausybinių informacinių sistemų saugumui užtikrinti, pastoviai dalyvauja seminaruose ir kituose informacinei saugai skirtuose renginiuose.

(Red. past. – Medžiaga dalimis bus skelbiama svetainės Knygų skyrelyje. Laukiame Jūsų atsiliepimų).

Views All Time
Views All Time
2718
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!