“Kaspersky Lab” – pagrindinis apsaugos sistemų (nuo virusų, programinių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių) gamintojas Rusijoje, paskelbė apie dar vieną Brazilijos IT-žurnalo PC World apdovanojimą nominacijoje “Geriausias pirkinys” už produktą Kaspersky Personal Security Suite. Žurnalo PC World atlikti lyginamieji tyrimai parodė, kad produktui Kaspersky Personal Security Suite būdingas aukščiausias žalingų programų aptikimo ir siuntinėjimų, kurių tikslas – išvilioti iš naudotojų jų asmeninę informaciją, (angl. – fishing) nustatymo lygis.

Žurnalo tyrimų laboratorijos specialistai pabrėžė tai, kad produktas kelia neaukštus reikalavimus personalinio kompiuterio ištekliams, bei pasižymi dideliu našumu ir patikima naudotojo duomenų apsauga.

Atliekant testus, buvo atsižvelgta ir į tokius parametrus: instaliavimo patogumas ir kompleksinių sprendimų naudojimas. Pagal bandymų rezultatus produktas Kaspersky Personal Security Suite gavo pelnytą apdovanojimą ir tai dar kartą įrodė aukštą “Kaspersky Lab” produktų kokybę ir kompanijos sprendimų paklausą pasaulinėje rinkoje.

UAB “Atviros informacinės sistemos” vienintelis “Kaspersky Lab” atstovas Lietuvoje.

Views All Time
Views All Time
5189
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!