Kompanija „Jandeks“ pristatė naują paslaugą – paiešką pagal žemėlapius. Dabar svetainės puslapyje galima įvesti adresą ar gyvenvietės pavadinimą, ir gauti nuorodą į reikiamą žemėlapio fragmentą svetainėje „Jandeks.Karty“.

Šiuo metu svetainėje yra smulkūs Maskvos ir jos apskrities, Sankt-Peterburgo, Kijevo, Rusijos ir Europos žemėlapiai. Žinant tikslų adresą, galima pamatyti netgi namų išsidėstymą. Europos žemėlapyje rasite gyvenvietes, kuriose gyvena 1000 ir daugiau žmonių. Rusijos žemėlapyje galima aptikti net tokius egzotiškų objektų, kaip „Pevel kolūkio jurtos“ ir „Mevtyngleming upė“ :))

„Jandeks.Karty“ paieška atliekama ne tik pagal adresus, bet ir pagal objektus. Miestų žemėlapiai turi „teminius sluoksnius“, kuriuose vartotojui pasirinkus galima parodyti kinoteatrus, muziejus, poliklinikas, stadionus ir kt. lankytinas vietas.

Kartografinę medžiagą ir atitinkamą PĮ „Jandeks.Karty“ pateikė kompanija „Rezident“. Geografinių-informacinių sistemų (GIS) srityje ji specializuojasi nuo 1993 metų ir turi didelę patirtį šioje sferoje.

Pasak Andrejaus Strelkovo, „Jandeks.Karty“ tarnybos vadybininko, per praėjusį mėnesį 200000 žmonių „Jandeks“ žemėlapiuose ieškojo Maskvos ar jos apylinkių žemėlapių, Rusijos žemėlapiais domėjosi daugiau, nei 50000 lankytojų, pagal adresus informacijos ieškojo 100000 piliečių. Dabar paieškoms šie vartotojai gaus žymiai patogesnį instrumentą.

Views All Time
Views All Time
7893
Views Today
Views Today
2
Jūs jau balsavote!