Microsoft korporacija savo svetainėje pateikė vadovą, leidžiantį patikrinti, ar kuriama programinė įranga suderinama su antruoju Windows ХР operacinės sistemos pataisų rinkiniu.

Išleidus pataisų rinkinį, beveik iškart paaiškėjo, kad daugeliu atvejų pataisų įdiegimas sukelia kai kurių programų veikimo sutrikimus. Microsoft šią situaciją aiškina tuo, kad pataisų rinkinyje esanti funkcija blokuoja tinklo ryšius. Vėliau PĮ gigantas išspausdino taikomųjų programų, kurios nustoja normaliai veikti įdiegus pataisų rinkinį, sąrašą. Jis gana ilgas – jame yra ir FTP klientai, ir antivirusiniai paketai, žaidimai ir t.t.

Vis tik būgštavimai, kad gyvybiškai verslui svarbios programos nustos veikti, įdiegus pataisų rinkinį, kai kurias stambias kompanijas kol kas privertė jo atsisakyti. Taip, pavyzdžiui, pasielgė IBM. Kad nors kaip ištaisytų padėtį, Microsoft išleido instrukciją, kaip pašalinti kilusius nesklandumus. Šimto puslapių apimties dokumentas aprašo pataisų rinkinio atliekamus pakeitimus, nesuderinamumo problemų išaiškinimo būdus, o taip pat tai, kaip jas pašalinti. Instrukcija gali naudotis ir bet kokio dydžio ir tipo tinklų administratoriai.

CNET News svetainė pastebėjo, kad Microsoft laikosi politikos, jog dėl atsiradusių nesklandumų kaltos pačios programos, bet jokiu būdu ne operacinė sistema ar naujasis pataisų rinkinys, ir po to, kai administratoriai klusniai atliks visus reikiamus nustatymus, kompiuterių saugumui niekas nieko negalės prikišti.

Views All Time
Views All Time
2671
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!