Mažai kam žinoma DotTV kompanija už 50 milijonų dolerių arba 200 milijonų litų nusipirko visos valstybės internetinį vardą. Nedidelė Tuvalu valstybėlė užima kelias, netoli nuo Australijos esančias salas. Šioje šalyje yra mažaiu kaip 11 tūkstančių gyventojų, ir dauguma žmonių gyvena labai skurdžiai. Tuvalu vyriausybė nusprendė, kad šalis turėtų praturtėti, pardavusi savo Interneto vardą komercinei įmonei.

DotTV firmos vadovai mano, kad pelnas bus abipusis – firma jau parduoda TV raidėmis pasibaigiančius Interneto vardus įvairioms televizijos kompanijoms.

DotTV jau pardavė 200 tokių Interneto vardų ir uždirbo 300 tūkstančių dolerių. Jei firmai seksis, ji kas tris mėnesius Tuvalu valstybei mokės dar po keturis milijonus litų. Šis Interneto vardų pirkinys kol kas yra pats brangiausias pasaulyje. Anksčiau brangiausiai parduotu vardu buvo tapęs business.com domenas, už kurį viena Amerikos firma sumokėjo 7,5 milijono dolerių, arba 30 milijonų litų.

Jei norite sužinoti, už kiek galite nusipirkti Interneto vardą, pasibaigiantį TV raidėmis, galite nueiti į svetainę, kurios adresas www.tv

Views All Time
Views All Time
2173
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!