Kaip praneša „Symantec“, internete plinta piktas el.pokštas, įspėjantis apie tariamą virusą. Išsigandę vartotojai ištrina „Java Debugger Manager“ failą, pavadintą „jdbgmgr.exe“. „Symantec“ klientų aptarnavimo darbuotojai jau visą savaitę susiduria su šiuo atveju. Daugelis vartotojų, norėdami apsisaugoti, ištrina failą ir vėliau jiems prireikia pagalbos jį įdiegiant. Melagingame pranešime teigiama, kad minėtas failas yra virusas, kuris plinta per adresų knygeles, ramiai laukia ir po 14 dienų sugadina AK. Taip pat rašoma, kad virusas yra labai pavojingas ir prašoma šį laišką išsiųsti visiems pažįstamiems.

Kaip sako kompanijos atstovai, pradžioje vartotojams derėtų peržiūrėti el.pokštų sąrašus „Symantec“ tinklapyje. Tačiau, kadangi dažniausiai tai nepadaroma, panašūs el.laiškai plinta labai greitai, jie verčiami į kitas kalbas.

„Symantec“ vidutiniškai aptinka vieną el.pokštą per savaitę, palyginti su 10 – 20 virusų tai nėra daug. Tačiau kompanija sako, kad tokių el.laiškų šaltinius yra sunku identifikuoti ir jų kūrėjai greičiausiai nėra kompiuterių specialistai. Be to, nežinia kodėl, didžiąją jų dalį sukuria olandai.

Views All Time
Views All Time
2278
Views Today
Views Today
1
0 0