„Intel” neseniai paskelbė, jog naujieji kompanijos šeštosios kartos sisteminiai lustai nepalaikys „USB 3.0″ jungties. Norint naudotis naująja USB jungtimi, reikės turėti papildoma lustą.

Tokia pati naujiena aplankė ir nešiojamųjų kompiuterių rinką. Naujieji šeštos kartos lustai, skirti nešiojamiesiems nepalaikys „USB 3.0″ jungties. Atrodo jog „Intel” lustuose esančios „USB 3.0″ jungties teks palaukti bent iki 2012 metų.

Kaip tai atsilieps rinkai – pasakyti labai sunku. Pirmasis variantas yra toks, jog ypatingai sulėtės „USB 3.0″ plitimas. Taip pat tikėtina, jog žmonės nematys tikslo turėti „USB 3.0″ jungtį ir į tai nekreips dėmesio. Na, o galbūt tai puiki proga AMD pardavimams prisivyti „Intel”. Sunku pasakyti kas kam smogs: ar „Intel” – „USB 3.0 jungčiai, ar atvirkščiai.

Taip pat „Intel” pranešė, jog su naujaisiais „Huron River” procesoriais kompiuterių akumuliatorius veiks ilgiau. Tai visiškai suprantama, kadangi senieji 32 nm procesoriai turėjo 45 nm integruotą vaizdo plokštę, o naujieji turės 32 nm. Be to, ir naujieji procesoriai turėtų būti šiek tiek efektyvesni.

Views All Time
Views All Time
1506
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!