„Mes dar aukščiau pakėlėme saugumo kartelę integruodami į kasdien naudojamą kompiuterį tai, kas anksčiau buvo tik neįtikėtina technologija iš mokslinės fantastikos srities“, – sakė IBM asmeninės kompiuterijos generalinis vadybininkas Franas O’Sulivanas (Fran O’Sullivan). Anot jo, novatoriškas saugumo technologijas IBM ir toliau integruos į kiekvieną verslo šaką – nuo asmeninių kompiuterių iki tarnybinių stočių.

Pirštų antspaudų skaitytuvas sumontuotas „ThinkPad“ modelyje T42 po kryptiniais valdymo klavišais. Vartotojams, norintiems dirbti su taikomosiomis programomis ar duomenų bazėmis, tereikės perbraukti pirštu per nedidelį horizontalų daviklį. Pirštų antspaudų nuskaitymo procesas truks vos kelias sekundes. Naujojo modelio pirštų antspaudų skaitytuvai nuskaito didesnę piršto dalį nei ligi šiol buvę ir iki minimumo sumažina neteisingo identifikavimo tikimybę.

„Ligi šiol Lietuvoje „ThinkPad“ nešiojamieji kompiuteriai buvo labai populiarūs dėl savo patikimumo, didelio našumo ir saugumą garantuojančių technologijų“, – sakė „IBM Lietuva“ produktų vadybininkas Jonas Juodviršis. Pasak jo, neabejojama, kad integruota pirštų nuskaitymo technologija dar labiau padidins šių nešiojamųjų kompiuterių populiarumą, kuriems saugumas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų.

„ThinkPad“ modeliuose IBM taip pat patobulino „Embedded Security Subsystem“ technologiją, išleisdama naują „Client Security Software“ programinės įrangos versiją kartu su „Password Manager“ technologija. Naujoji versija leidžia taikyti įvairias pirštų antspaudų identifikavimo ir slaptažodžių kombinacijas.

„Embedded Security Subsystem“ yra pagrindinis IBM „ThinkVantage“ technologijų komponentas, leidžiantis lengviau diegti, sujungti, apsaugoti bei prižiūrėti nešiojamuosius „ThinkPad“ bei stacionarius „ThinkCentre“ kompiuterius. Pirštų antspaudų skaitytuvas – tik vienas iš daugelio IBM saugumo sprendimų, kurie apima tarnybines stotis, operacines sistemas, identifikavimo valdymą, saugojimą, priėjimą prie tinklų, sistemų valdymą, ir konsultacines paslaugas.

Naujasis nešiojamųjų kompiuterių modelis „ThinkPad“ su integruotu pirštų antspaudų skaitytuvu pasaulinėje rinkoje pasirodys šių metų spalio 19 dieną. Lietuvą jis pasieks spalio mėnesio pabaigoje. Preliminari naujųjų kompiuterių kaina bus nuo 7200 litų.

Views All Time
Views All Time
4292
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!