Viena didžiausių pasaulyje kompiuterių gamintojų – “Dell Computer” korporacija – planuoja įžengti į spausdintuvų rinką su trimis modeliais – dviem lazeriniais ir vienu rašaliniu. Visi šie modeliai pasirodys rinkoje jau šį mėnesį.

Korporacija nusitaikė į stipriausius spausdintuvų rinkos segmentus – lazerinius spausdintuvus smulkiajam ir vidutiniam verslui bei daugiafunkcinį spausdintuvą namų vartotojui. Spausdintuvų gamybai praėjusių metų rugsėjį “Dell” pasirašė partnerystės sutartį su “Lexmark”.

Vartotojui skirtas “Dell” rašalinis spausdintuvas taip pat turės skenerį ir fakso įrangą.

Spausdintuvas kainuos 150-200 dolerių ir konkuruos su 199 dolerius kainuojančiu panašios paskirties “HP psc 2110”.

Šiuos spausdintuvus “Dell” planuoja siūlyti ir kartu su vartotojui skirtais kompiuteriais – “Dimension” bei nešiojamuoju “Inspiron”.

Namų vartotojui bei smulkiam verslui skirtas monochrominis lazerinis “Dell” spausdintuvas kainuos apie 300 dolerių, didesnėms kompanijos skirtas spausdintuvas su kompiuterių tinklo jungtimi kainuos apie 500 dolerių.

Analitikai prognozuoja, kad kitas “Dell Computer” produktas bus telefonas – komunikatorius, kuriame apjungtas kišeninis kompiuteris , mobilusis telefonas ar netgi skaitmeninė kamera.

Anksčiau kompiuterių gamintoja yra pradėjusi gaminti kompiuterių tinklo įrangą, skaitmeninius projektorius ir kišeninius kompiuterius “Axim”.

Ateityje “Dell Computer” tikisi užkariauti 30-40 procentų pasaulinės kompiuterių rinkos, pareiškė analitikams kompanijos įkūrėjas ir prezidentas Maiklas Delas.

IDC duomenimis, per metus “Dell” priklausanti pasaulinės rinkos dalis padidėjo nuo 13 iki 15,7 procento, tačiau JAV rinkoje “Dell” turi 30 procentų ir tvirtai pirmauja.

Views All Time
Views All Time
2064
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!