Kompanija Google pradėjo teikti naują kontekstinės reklamos talpinimo paslaugą. Tarnyba Google AdSense skirta nedidelėms ir vidutinėms interneto svetainėms ir turi jų savininkams palengvinti labiausiai susijusių reklaminių nuorodų talpinimą.

Dalyvavimas programoje Google AdSense yra visiškai nemokamas, tačiau kol kas prieinamas tik angliškų svetainių savininkams. Norintieji dalyvauti turi Google nusiųsti paraišką.

Jei kompanija prašymą palaimins, tinklapio savininkas galės patekti į sistemą AdSense su pasirinktais slaptažodžiais bei gauti HTML kodą reklamai patalpinti. Šį kodą reikia įdėti į savo svetainės puslapius ir juose pasirodys reklama.

Galima nustatyti specialius filtrus ir atrinkti, savininko manymu, netinkamą reklamą. Reklamos blokus derėtų talpinti tekstiniuose puslapiuose, kadangi jų tematikos nustatymui Google AdSense naudoja tik tekstinę informaciją.

Jei per mėnesį svetainę aplankoma daugiau kaip 20 mln. kartų, jos savininkas gali tikėtis eilės papildomų paslaugų: individualaus aptarnavimo, galingesnių filtrų ir lankstesnių reklamos blokų.

Views All Time
Views All Time
1941
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!