Studija AeroHills pareiškė, kad pradedama dirbti prie žaidimo ” Alisa: Sek paskui baltą triušį ! “( angliškas pavadinimas – Alice: The Game ) trimačiai nuotykiai sukurti Luiso Kerolo knygos ” Alisa stebuklų šalyje ” motyvus. Autoriai žada įvairius susitikimus ne tik su žinomais veikėjais, bet ir su naujais, kurie puikiai pritapo spalvingame pasaulyje, kurį sukūrė Kerolas.

Žaidimo erdvė bus pripildyta įvairiausių aktyvių priemonių, todėl sudaryta visiška laisvė, kuri leis bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Mini žaidimo esmę sudaro tai, kad skatinama galvoti ne racionaliai, matematiškai viską apskaičiuojant, čia viską lemia psichologija, reikės ieškoti nestandartinių būdų užduočiai atlikti, remiantis psichologijos dėsniais. Veikėjų dialogai ir monologai kupini Kerolo knygos veikėjų kalbos stilių.

Projektas ” Alisa: Sek paskui baltą triušį ! ” pirmasis studijoje AeroHills, 2004 metais atsiskyrusios nuo kompanijos Creative Dimensions. Kada žaidimas pasirodys dar nepranešama. Patikrinti kai kuriuos duomenis apie žaidimą galima jo informaciniame tinklapio puslapyje.

Views All Time
Views All Time
2573
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!