Gegužės 15 dieną sukako lygiai dešimt metų, kai TV3 Žinių vedėju pradėjo dirbti Marius Veselis. Pasak paties M. Veselio, jau dešimties metų istorija prasidėjo visai netyčia nuo skelbimo laikraštyje 95-ųjų pavasarį.

“1995-ieji buvo unikalus laikas: televizijos tik kūrėsi ir galimybės buvo beribės. Skelbimas, kad TV3 televizija ieško žinių žurnalisto, man buvo kaip šansas išbandyti save, o šansų praleisti nemėgstu. Pamenu, tada konkurso metu studijoje man teko skaityti įvairiausius žinių tekstus. Matyt, padariau tai geriau nei kiti. Manau, kad dabar tokia karjeros pradžia aštuoniolikmečiui vaikinui būtų beveik neįmanoma”, – šypsosi M. Veselis.

Pasak TV3 žinių vedėjo, per dešimt metų jam tekę išmokti visko – nuo naujienų redagavimo ir laidos planavimo, tokių projektų, kaip “Lietuvos garbė” ir “Išankstiniai Seimo rinkimai” vedimo, iki streso slopinimo ir darbo komandoje.

“Televizija – tai visą parą dirbanti mokykla. Kiekvieną dieną išmoksti vis kažko naujo ir išlaikai vis naują egzaminą. Tiesa, egzaminas vyksta tiesioginiame eteryje šimtatūkstantinės auditorijos akivaizdoje. Kiekvieną kartą režisieriams įjungus kameras ir prasidėjus laidai, pamirštu viską, išskyrus naujienas, kurias turiu pranešti, ir žiūrovus. Nors nesu sentimentalus, turiu pripažinti, kad žiūrovus beprotiškai myliu. Dešimt metų – tai daug, bet ir šiandien einu į darbą su dideliu noru ir nekantrumu. Beveik taip pat, kaip ir pirmą kartą”, – sako M. Veselis.

Anksčiau apie darbą televizijoje TV3 žinių vedėjas prisipažino rimtai negalvojęs, tačiau visą vaikystę tik televiziją ir žaidęs:

“Mano kambarys tėvų namuose dažnai pavirsdavo studija: senovinis filmų projektorius tapdavo kamera, o mano pirmoji meilė – laidų vedėja. Žaisdamas televiziją, tikrai rimtai negalvojau, kad ji taps mano gyvenimu. Norėjau būti chirurgu arba lakūnu. Viskas pasikeitė, kai baigiau mokyklą Birštone ir atvažiavau į Vilnių mokytis. Buvau amžinai iki ausų išsišiepęs paauglys, kuriam viskas įmanoma. Taip ir tapau TV3 “žinių berniuku”.

M. Veselis sako, kad šis dešimtmetis jo šeimai ir draugams – tai mažasis jo gimtadienis. Šią progą artimųjų būrelyje sekmadienį TV3 Žinių vedėjas paminėjo santūriai, su kukliomis dovanėlėmis ir palinkėjimais.

Views All Time
Views All Time
2067
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!