| | |

Flash‘inis Indėnų dievukas

Mauna Tiki Data dizainerių idėja – Mac kompiuterius pristatyti kaip galima mistiškiau. To rezultatas – eilinė, niekuo neišsiskirianti mobilioji USB Flash atmintinė virto gana gremėzdiška 10 cm aukščio indėnų dievuko Tiki figūrėle. Ypatingą „nuožmumą“ įrenginiui suteikia ne tik piktybiška veido išraiška, bet ir neramia raudona šviesa žėrinčios akys ir žaliai žybsinti jo apačia. Norintiems patirti dar didesnę mistinę ekstazę siūlomas į komplektą įeinantis pusės metro ilgio Lava USB laidas (atskirai šį laidą kompanija „kala“ po 8 dolerius) – jis dievukui sukuria švytinčią aurą, mirksinčią į taktą su USB rakto aktyvumu.

Nors Mauna Tiki Data gaminamas serijiniu būdu, šios atmintinės – ne bedvasiai kiniški niekučiai – Mauna Tiki Data figūrėlės išraižytos iš medžio ir išgražintos rankiniu būdu. Tai garantuoja, kad kiekvienas Tiki savininkas į rankas gaus unikalų gaminį.

Švytintis Mauna Tiki Data naudoja USB 2.0 sąsają ir gali turėti 256, 512 MB arba 1,2 ar 4 GB atminties. TikMac kompanijos svetainėje jie parduodami atitinkamai po 59, 79, 119, 229 ir 429 JAV dolerius.

Straipsniai 1 reklama

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *