Hakeriai dešifravo populiarios vaikų apsaugos programos CyberPatrool duomenų bazę. Paaiškėjo, kad programa, kuri turėtų saugoti vaikus nuo nepadorių Interneto svetainių, labai dažnai drausdavo peržiūrinėti mokslo reikmėms skirtus puslapius, cenzūruodavo nieko bendro su smurtu ar pornografija neturinčias svetaines.

Kuo gi baigėsi ši istorija ?

Pirmas Mattel firmos žingsnis buvo labai drastiškas – į CyberPatrool programos juodajį sąrašą buvo įtraukti visi Interneto puslapiai, kuriuose buvo skelbiami duomenys apie šios programos blogus darbus. O paskui Mattel firma hakerius patraukė į teismą – jos manymu, hakeriai pažeidė firmos autorines teises.

Nesėkmingai už teisybę pakovoję hakeriai greitai suprato, kad prieš galingą, milijardus dolerių uždirbančią žaislų firmą jie nelaimės, ir sutiko pašalinti visus duomenis apie CyberPatrool programą iš savo internetinių svetainių.

Pagal susitarimą su Mattel firma, jei hakeriai vėl pabandys dešifruoti programos duomenų bazę, jie turės sumokėti milžiniškas baudas.

Dabar Mattel firma bando surasti visus žmones, kurie parsisiuntė hakerių programas iš Interneto, bet tai jau beviltiškas darbas…

🙂 gamezone.lt webmasteris taip pat atsisiuntė iššifruota Cyber patrol duomenų bazę, tačiau gamezone.lt nebuvo itraukta į Cyber patrol sąrašus.

Jei Mattel atstovai oficialiai kreipsis prižadame gražinti iš hakerių gautą programą. Juk mes geriečiai, nors iš blogiečių pusės.

Views All Time
Views All Time
1996
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!