Nors Dot.com bumas šiuo metu yra šiek tiek atslūgęs, tačiau elektroninės komercijos technologijos vis dar atveria plačias verslo galimybes. Kaip jas geriausiai išnaudoti? Nemanykite, kad vos tik sukursite savo įmonės tinklapį internete, Jūsų pelnas ims stebuklingai augti. Pirmas žingsnis, kurį Jūs turite žengti, tai kruopščiai suplanuoti, kokiu būdu pritaikysite technologijas savo kompanijoje. Neužmirškite, kad e-komercijos sprendimą reikia suderinti ir su esamais verslo sprendimais.

Navision efektyviai sujungia e-komercijos ir esamo verslo sprendimus. Sistemos pagalba, didinsite pelną, kartu mažindami operacijų savikainą ir pritraukdami į savo verslą naujus pirkėjus ir tiekėjus. Skatindami automatizaciją ir savitarną, sumažinsite bendrąją užsakymo įvykdymo savikainą. Be to, galėsite naudotis svarbiausia verslo ir finansine informacija, kuri leis įdiegti naujus bei pelningus darbo su pirkėjais ir tiekėjais metodus.

Navision ir e-komercijos sprendimų integracijos lygis leidžia:

Supaprastinti ryšius su pagrindiniais pirkėjais ir tiekėjais, visiškai automatizuojant pirkimus bei pardavimus, tačiau nediegiant kompleksinės EDI sistemos.
Jūsų pirkėjams ir tiekėjams visame pasaulyje naudotis savitarna 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Lengvai patenkinti visus svarbiausius, e-komercija pagrįstus pirkėjų ir tiekėjų poreikius.
Supaprastinkite verslo ryšius
Visiškai automatizuodami užsakymų procesą, pirkėjams ir tiekėjams galite sumažinti savo verslo operacijų savikainą. Navision taip pat padeda lengviau surasti naujus prekybos partnerius ir patenkinti besikeičiančius esamų partnerių poreikius, nepaisant jų pramonės šakos ir sistemos, kurią jie turi ar jų reikalaujamų standartų.

Darykite viską, kad pirkėjai ir tiekėjai rinktųsi Jus

Aukštas Komercijos portalo ir Navision integracijos lygis pirkėjams ir tiekėjams leidžia bendradarbiauti su Jumis ypač lengvai ir patogiai. Personalinių, specifinius jų poreikius tenkinančių interneto portalų dėka, pirkėjai ir tiekėjai gali naudotis sistemoje numatyta savitarnos galimybe.
Nesvarbu, kokį bendravimo būdą pasirinktų pirkėjai ir tiekėjai, funkcinės e- komercijos galimybės visiškai integruos visas Jūsų verslo valdymo sistemos dalis. Be to, Jūs galite prijungti naujus portalus, skirtus Jūsų verslo modeliui būdingoms funkcijoms tenkinti.

Views All Time
Views All Time
2125
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!