Doom 3 perka visi, kas gali, bet Activision ir id Software jau turi naujų rūpesčių. Kai kurios Amerikos parduotuvės „iš po prekystalio“ juo pradėjo prekiauti jau šeštadienį, nors buvo duotas griežtas [!!!] nurodymas žaidimą pardavinėti tik nuo rugpjūčio 3-sios. Kas atsitiko? Ogi, keletas žaidimo kopijų spėjo patekti į piratinių grupių rankas, o šios per kelias valandas pasidarė diskų atvaizdus, serijinių numerių generatorius, „suvalgė“ EXE failo apsaugą; perdaryta buvo net serverinė žaidimo dalis.

BBC praneša, kad per 24 valandas po Doom3 pasirodymo failų mainų sistemoje BitTorrent buvo atsisiųsta 50000 nelegalių žaidimo kopijų. Padauginkite šį skaičių iš licenzijuotos parduotuvinės versijos kainos ($55) ir jūs bent dalinai suprasite, kokius nuostolius patyrė leidėjas ir žaidimą kūrusi kompanija. Turint omeny tą faktą, kad, Europoje žaidimas oficialiai bus išleistas tik po savaitės (o kituose regionuose – dar vėliau), apie tikrąjį piratinių kopijų paplitimo mastą galime tik spėlioti…

Ponai piratinių versijų turėtojai! Jei jums patiko Doom 3 – nusipirkite licenziją, palaikykite vertingą mylimos kompanijos produktą.

Views All Time
Views All Time
3506
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!