Deus Ex

Deus Ex – tai Ion Storm kompanijos sukurtas žaidimas. Žaidimas buvo išleistas 2000 metais ir sukėlė revoliucija veiksmo ir RPG žaidimų rinkoje. Žaidimas išsiskiria savo virtualiu pasauliu ir neprilygstamu siužetu. Ir tai dar nepagrindiniai žaidimo pliusai. Žaidimą įdomesniu daro įvairiausių ginklų ir kitokių prietaisų gausa. Deus Ex veiksmas vyksta netolimoje ateityje, kai pasaulis kovoja su terorizmu. Tas, kas žaidė šį žaidimą, turbūt visą gyvenimą prisimins tas naktis praleistas prie kompiuterio ekrano. Tai nuostabus žaidimas. Jo eiga nenuspėjama, o veiksmas vyksta ne tik New Yorke, bet ir Honk Konge bei Paryžiuje. Žaidžiant galima sutikti įvairiausių priešų, tai yra nuo robotų iki neįsivaizduojamų padarų. Nors visame žaidime vyrauja fantastiniai elementai, žaidimas išlieka labai rimtas ir vertas kiekvieno veiksmo žaidimo mėgėjo. Tai neabejotinai vienas geriausių visų laikų žaidimų. Jei vieni žaidimai stebina savo paprastumu, tai Deus EX yra tikrai ne tas žaidimas. Žaidimo nepereisi per kelias paras, o mažiausiai per savaitę ištisai žaizdamas. Žaidimas stebina savo realistiškumu. Žaidžiant gali bendrauti su įvairiausiais personažais, slapta klausytis jų dialogų (kaip gera klausytis kaip pagrindiniai personažai tave apšneka), taip pat gali skaityti laikraščius, elektroninius žurnalus, pasiimti pinigus iš bankomato ir t.t..

Pagrindinis žaidimo personažas – JC.Dentonas. Tai gerai apmokytas UNATCO (United Nations Anti-Terrorist Coalition) agentas. Žaidimo metu jūs iškarto įtraukiamas į veiksmo sūkūrį, todėl prie kompiuterio neužmigsite. Žaidimo eiga labai priklauso nuo tavo pokalbių su kitais personažais. Šio žaidimo scenarijus yra pritrenkiantis ir lygiai sukurti labai kruopščiai. Čia nelaimėsi vien eidamas į priekį ir užmušinėdamas kas tik tau pasitaiko po kojomis. Bet kurį kambarį galima pereiti įvairiais būdais. Tai ir suteikia neeilinį žaidimo žavesį. Pats veikėjas gali tobulėti fiziškai – tai yra turėti vis kitokiu sugebėjimų. Žaidimas ne tik turi įmantrų siužetą, bet ir nuostabią grafiką. Grafikos elementai ypač atsiskleidžia kovos scenose, kai kas nors sprogsta ar šaudai iš turimų ginklų.

Pats žaidimas prasideda nuo treniruočių, kurias atlikti taip pat įdomu kaip ir žaidžiant. Prieš paleidžiant žaidimą, jūs gaunate pradinius 5000 įgūdžių taškų. Su jais galite iškarto patobulinti vieną iš kelių dalių. Iš karto siūlyčiau patobulinti kompiuterį, kurio dėka galėsite įsilaužti į bet kokį kompiuterį.

Žaidimo veiksmas prasideda New Yorke – “Laisvės statulos saloje”. Visas veiksmas sukasi vaikštant aplink laisvės statulą (kuri stovi be galvos). Šiame kambaryje jums reikia patekti į statula ir priversti pasiduoti teroristų lyderį. Būtent šis kambarys buvo teikiamas Demo versijoje.

Views All Time
Views All Time
2867
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

63 + = 73