Dėmesio !! Brokuoti procesoriai !!!

Dėmesio !! Brokuoti procesoriai !!!

Kaip praneša Kinijos spauda, Naujųjų Metų išvakarėse Taivanio policija atliko reidą, kurio metu buvo aptikta ir konfiskuota 60 tūkstančių gamyklinių defektų turinčių AMD K7 ir K8 procesorių, kurie nepraėjo testavimo ir turėjo būti sunaikinti, tačiau vietoj to prasisunkė į prekybą. Kaip mano Taivanyje esanti AMD atstovybė, brokuoti procesoriai į šviesą gali “išlįsti” Singapūre ir Malaizijoje, arba pasirodyti iš Kinijos, kurioje pakankamai gamyklinių pajėgumų tokių čipų galios testavimui ir pakavimui.

Kaip praneša kinų kalba leidžiamu Liberty laikraščiu besiremiantis šaltinis, permarkiruotus AMD procesorius nesąžiningi (vaje) partneriai tiekia Kinijoje ir Vokietijoje veikiantiems partneriams, taigi, yra tikimybė, kad jie pateks ir į kitas rinkas, taip pat – ir į mūsiškę.

Laikraščio duomenimis, praėjusiais metais Vokietijai ir Kinijai buvo pateikta apie 1 mln. tokių AMD procesorių. AMD Taivanio padalinyje buvo patvirtinta informacija apie “nepakliuvusią į šiukšliadėžes” 60 tūkst. CPU partiją, ir greičiausiai, jau šiandien bus paskelbtas oficialus su tuo susijęs pranešimas.

Straipsniai 1 reklama

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *