Be savo svetainės Internete dabar neapsieina nė viena rimta organizacija. Jos turiniu vadybininkai stengiasi pritraukti naujų klientų, kuria naujas prekių ir paslaugų apmokėjimo ar pristatymo sistemas. Dalis įmonių į Internetą jau perkėlė visą savo verslą: jame rasite ir forumus bendravimui su kientais, ir parduotuves, ir informacijos agentūras, ir laikraščius.

Kibernetinių nusikaltėlių nuomone, pats geriausias kovos su realiais konkurentais virtualioje erdvėje būdas, veikiantis nepriklausomai nuo “aukos” – Ddos (atsisakymo aptarnauti) ataka. Jos esmė yra ta, kad iš pradžių daugybė kompiuterinių sistemų pradeda be paliovos siųsti el. šlamštą, vieną ar kelis kompanijos-taikinio serverius bombarduodama užklausomis, sukeliančiomis jų darbo sulėtėjimą ar persikrovimą.

Šiam tikslui puolančioji pusė į paprastus kompiuterius dažnai įdiegia iš pažiūros “nekaltus” virusus, iki tam tikro nustatyto momento neatliekančius jokių funkcijų. Kažkuriuo metu aktyvuojama keletas ar daugiau tūkstančių tokių “snaudžiančių” virusų, ir eilinių vartotojų kompiuteriai pradeda pastoviai ir bukai siųsti beprasmius duomenų pakletus vienu ir tuo pačiu adresu.

Informacinio resurso blokavimas – toli gražu ne vienintelė patiriama žala. Koks šiandieninis vartotojas ILGAI lauks, kol užsikraus jo GREITAI norimas pamatyti puslapis? organizacija, kurios svetainė pastoviai neprieinama, pastoviai praranda savo reputaciją ir lankytojai pereina pas mažiau stabdančius konkurentus. Tokiu atveju net ir geriausiai sukurtos svetainės egzistavimas praranda bet kokią prasmę.

Views All Time
Views All Time
3077
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!