Kibernetiniam sportui sparčiai aktyvėjant, reikalingi ir paskatinimai bei turnyrai (rungtynės). Skubame pranešti, jog Balandžio 2-3 (pirmąją dieną 12 val. – 20 val., antrąją dieną 12 val. – 18 val.) dienomis klube “Intro” (Maironio g. 3, Vilnius) įvyks NKSL organizuojamas oficialus lygos pristatymas, taip pat populiaraus kompiuterių žaidimo Counter-Strike (CS) bei ne mažiau svarbaus kortų žaidimo Magic: The Gathering (MTG) turnyras, kurių metu bus išaiškinti geriausi Lietuvos žaidėjai.

Magic: The Gathering sportininkai rungsis ne tik standartinio kortų lošimo pagalba, bet ir žaidime MTG pagalba. Visi MTG sportininkai, sudalyvavę turnyre, bus įrašomi į oficialius “Wizards of the coast “, Inc. sąrašus DCI taškams rinkti. Turnyras bus “16K”, tai yra standartinio, lygio.

Žaidimas Counter-Strike – bene populiariausia pirmojo asmens šaudyklė. Jos pagalba bus išaiškinti geriausi šios klasės kategorijos bei žaidimo sportininkai. Tai pirmasis oficialus ir legalus žaidimo Counter-Strike, suderintas su Kūno kultūros ir sporto įstatymais bei NKSL varžybų nuostatais.

Visos taisyklės ir dalyvavimo sąlygos bus pateiktos artimiausiu metu svetainėje.

Norintys prisidėti prie kibernetinio sporto veiklos bei įstoti į NKSL lygą galės tai padaryti prieš turnyrą.

Maloniai prašome dalyvauti.

Views All Time
Views All Time
3145
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!