Didžiojoje Britanijoje interneto darbo sutrikimai kelia kompiuterių vartotojams tokį nesuvaldomą pyktį, kad kartais iš to įniršio jie net suduoda savo bendradarbiams. Dienraštyje “The Sun” pasirodžiusioje tyrimo ataskaitoje nurodoma, kad daugiau kaip pusė britų bent jau kartą per savaitę negali apsilankyti norimuose tinklapiuose, nes šie “pakimba”. 11 procentų siunta, kai taip atsitinka – jie be tikslo maigo klaviatūrą, stumdo ar mėto pelę. Tuo tarpu 2 procentai pareiškė, jog kartą net sudavė šalia sėdinčiam žmogui. Vienas kompiuterio vartotojas, kuris negalėjo prisijungti prie reikalingo tinklapio šešias minutes, sudaužė savo 3,5 tūkstančio JAV dolerių vertės nešiojamą kompiuterį į šipulius.

Didžiausią įnirtį, “Abbey National” atlikto tyrimo duomenimis, interneto vartotojams kelia tinklapiai, prie kurių prisijungti reikia ištisos amžinybės.

“Abbey” atstovė Embrouz Makgin teigia: “Nemažai vartotojų pasiekia įniršio “apogėjų”, kai bando sukontroliuoti savo nusivylimą internetu.”

Streso ekspertė Kerolė Spyrs pataria vartotojams nusiraminti žvelgiant pro langą, pasiklausyti muzikos ar tiesiog išgerti puodelį arbatos.

Views All Time
Views All Time
1809
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!