Didžiojoje Britanijoje pradėjo veikti svetainė, tapsianti informaciniu resursu apie kiberpavojus ir kovos su jais priemones. Svetainė skirta eiliniams lankytojams, neturintiems didelių šios srities žinių ir nežinantiems, kokių apsaugos priemonių būtina imtis savų kompiuterių apsaugai arba ką reikia daryti, jei į jį vis dėlto pateko virusai. ITSAFE svetainė – nemokamas resursas, skelbiantis Britanijos Nacionalinės Infrastruktūros Apsaugos Centro (NISCC) pateikiamą informaciją.

Svetainės darbas organizuotas prenumeratorių pagrindu. Užsiregistravę vartotojai gali pastoviai gauti šviežiausias naujienas ir, kas svarbiausia, instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio išgyvendinti iš savo kompiuterio jame įsiveisusį kiberužkratą. Naujoji britų svetainė pagal savo tikslus panaši į amerikietiškąjį US-CERT resursą, kurį įsteigė JAV Vidinio Saugumo Ministrerija. US-CERT svetainės užduotis – pranešti vartotojams apie naujus virusus, internetinius kirminus ir kitus kibernetinio pasaulio šlykštukus.

Amerikietiškoji svetainė – bendras JAV vyriausybės ir CERT organizacijos, besispecializuojančios kompiuterinio saugumo srityje, projektas. Visi saugumo biuleteniai skelbiami svetainėje ir visiems norintiems išsiunčiami el. paštu, be to, vartotojas gali nurodyti jam reikiamą biuletenį: techninį (su smulkiu problemos aprašymu ir jos sprendimo būdu) ar vartotojišką (skirtą paprastiems lankytojams).

Views All Time
Views All Time
2528
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!