Atrastas naujas, itin sunkiai sunaikinamas virusas

Antivirusų kompanijos atrado naują virusą, sugebantį automatiškai atsinaujinti. Virusas, pavadintas W95.Babylonia vardu, plinta per IRC pokalbiams skirtą programą mIRC. ir užkrečia įvairias programas bei pagalbos failus. Babylonia virusas turi išskirtinę savybę – jis sugeba atsisiųsti savo papildymus iš Interneto.

Tikra likimo ironija, kad Babylonia virusas atsinaujina panašiai į antivirusines programas. Vos tik virusas pastebi, kad jūs prisijungėte prie Interneto, jis iškarto pabando atsisiųsti įvairius savo atnaujinimus iš serverio, esančio Japonijoje.

Virusas gali atnaujinti visas be išimčių savo dalis, tad ateityje jis gali gerokai ištobulėti,

Straipsniai 1 reklama

pavyzdžiui, imti daugintis ne tik per mIRC programą, bet, pavyzdžiui, ir per Microsoft Outlook arba kitas Internetui skirtas programas.

Virusų specialistai labai susirūpinę. Jų teigimu, šis virusas gali atnešti labai didelę žalą, mat dėl to, kad jis gali būti nuolat atnaujinamas, beveik neįmanoma sukurti antivirusą, kurs šį virusą naikintų. Negana to, nors kol kas šis virusas yra nekenksmingas, jo autorius bet kada gali jį pakeisti taip, kad virusas padarytų kuo didesnę žalą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *