Didžiausiame tarptautiniame kompiuterinių žaidimų čempionate „World Cyber Games“ (WCG), kuriame varžosi žaidėjai net iš 56 pasaulio šalių, pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos atstovai. Čempionatas Lietuvoje prasidės atrankinėmis žaidynėmis, kurios įvyks šių metų liepos 26-27 dienomis Vilniuje, interneto kavinėje „Samsung arena“.

Atrankinių žaidynių nugalėtojai iš Lietuvos keliaus į Rygą (Latvija), kur rugpjūčio 22-23 dienomis vyks WCG Baltijos turnyro finalas. Jame taip pat dalyvaus stipriausi kompiuterinių žaidimų žaidėjai iš Estijos bei Latvijos.

WCG čempionato organizatorius „International Cyber Marketing” prognozuoja, kad atrankinėse varžybose Baltijos šalyse dalyvaus apie 450 žaidėjų, tarp jų iš Lietuvos – apie 200. Į finalą pateks 216, tačiau tik 11 geriausių žaidėjų iš Baltijos šalių bus paskelbti nugalėtojais ir apdovanoti „Samsung Electronics” dovanomis bei turės teisę dalyvauti didžiajame finale Seule (P. Korėja), kuriame rungsis dėl piniginių prizų.

Lietuvos žaidėjai dalyvaus kompiuterinių žaidimų „WarCraft III“, „Unreal Tournament“ ir „Counter Strike“ rungtyse. WCG Baltijos šalių finale turės galimybę dalyvauti po 16 geriausių „WarCraft III“ ir „Unreal Tournament“ žaidėjų bei 8 „Counter Strike“ komandos iš trijų Baltijos valstybių.

WCG yra didžiausias tarptautinis kompiuterinių žaidimų čempionatas, sukurtas elektroninių žaidynių skatinimui. Šiais metais jis suvienys 56 pasaulio valstybes ir daugiau nei 600 dalyvių – geriausių kiekvienos šalies žaidėjų. Prizinį čempionato fondą sudaro 400 tūkst. JAV dolerių. Kaip ir praėjusiais metais, individualios rungties laimėtojas šiemet bus apdovanotas 20 tūkst. JAV dolerių piniginiu prizu, o komandinės rungties nugalėtojai gaus 40 tūkst. JAV dolerių.

Daugiau informacijos apie WCG 2003 čempionatą galima rasti interneto tinklapyje www.wcgbaltic.com.

Views All Time
Views All Time
2366
Views Today
Views Today
1
0 0