Kompanija Nintendo ir labdaringos organizacijos Starlight Children‘s Foundation Amerikos padalinys sudarė sutartį dėl vaikų ligoninių Vašingtono valstijoje aprūpinimo kompiuteriniais žaidimų kambariais GameCube.

„GameCube Fun Center – gera priemonė kovojant su vaikų stresu, kurie papuolė į ligoninę ir yra atplėšti nuo savo namų. O pacientams, kurie atsistato po operacijų – GameCube padės nepastebimai paspartinti ligoninėje leidžiamą laiką“, – sako Rebeka Bretčer iš vaikų ligoninės Sacred Heart Spokein mieste (Vašingtono valstija).

Į GameCube Fun Center įeina žaidimo aparatas, skystųjų kristalų televizorius ir DVD grotuvas.

Tokia programa, kai pradėti teikti GameCube Fun Center, prasidėjo 1991 metais JAV. Tuomet Fun Center teikiama buvo 16-os bitų žaidimų aparatai Super Nintendo Entertainment System (SNEC).

Vėliau 1998 metais į jų vietą atėjo Nintendo 64. Iš viso Valstijose GameCube Fun Center naudojasi daugiau nei tūkstantis ligoninių.

Nintendo specialiai vaikų ligoninėms rengia toli siekiančius ateities planus. „Mes norime, kad su GameCube Fun Center susipažintų kiekvienas ligoninėje pabuvojęs vaikas, – taip pareiškė Džonas Džeimsas Nintendo Amerikos padalinio prezidentas. – Kadangi daugelis vaikų, deja, nors kartą gyvenime papuola į ligonines, klinikose įrengti Nintendo žaidimų aparatai bus geriausia reklama firmai GameCube.“

Views All Time
Views All Time
3212
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!