Tautinio bikinio mados

Swimwear Straipsniai.lt

Šį sezoną paplūdimyje – jokių amžiaus ribų ir griežtų tabu. Maudymosi kostiumėlių stilistiką lemia figūros ir charakterio savybės.

Kūnas kalba apie asmenybę

Endomorfinio tipo žmonės vertina patogumą, gerą kompaniją, subtilų humoro jausmą ir prieraišumą. Gal todėl jų kūnas minkštas ir apvalus, raumenys neišvystyti, o virškinimo sistema išvystyta netgi pernelyg. Šio tipo asmenybės dievina skanų maistą, tad nenuostabu, kad susiruošę į paplūdimį pirmiausia pagalvoja, kaip į krepšį sutalpinus kuo daugiau ir kuo skanesnio maisto. Dažna storulė būna susigyvenusi su savo ,,mase”, todėl ir pernelyg galvos dėl antsvorio, kyšančio pro glaudes, nekvaršina. Paslėpti vieną kitą kūno trūkumą savo išvaizda besirūpinančioms storulėms dizaineriai siūlo net keletu gudrybiu.

Straipsniai 1 reklama

Esate apkūni? Rinkitės tamsesnių spalvų vientisus maudymosi kostiumėlius su raišteliais ar perregimamais įsiuvais. Nerekomenduojamos klostės, balti ar švytintys kostiumėliai.

Nerimaujate dėl pilvuko? Galima jį vizualiai sumažinti apatine kostiumėlio dalimi su klostytu audiniu ant klubų. Puikiai tinka ir bikiniai žemesne liemens linija.

Neturite liemens? Nurimkite. Jį turi visi. Matyt, jūsų klubai labai siauri, todėl ir liemuo neryškus. Jei norite jį paryškinti, rinkitės vientisą maudymosi kostiumėlį aukštai iškirptais klubais. Itin gerai atrodys bikinis, kurio apatinė dalis gausiai puošta detalėmis.

Pati sau draugė

Ektomorfikai pasižymi drovumu, dažniau ,nubrėžia privatumo valdas, priešingai nei pirmojo tipo žmonės, yra nekalbūs, bijo viešumos, labiau linkę į apmąstymus. Emocinį suvaržymą išduoda ir kūno formos: nuolaidūs pečiai, plokščia krūtinė, jaunatviškumas, lieknumas ir didelės smegenys. Ruošdamosi į paplūdimį, šio tipo moterys dažniausiai nerimauja dėl nedidelės krūtinės ir pernelyg didelio kaulėtumo, t.y. lieknumo.

Kaip vizualiai padidinti krūtinę

Dizaineriai pataria viršutinę maudymosi kostiumėlių dalį rinktis gausiau puoštą ir ryškių spalvų, o apatinę – vienspalvę. Nerekomenduojami vientisi vienspalviai ar horizontaliomis juostelėmis marginti kostiumėliai. Jei ir tai neatrodo geriausia išeitis, galite naudoti silikono įdėklus.

Kaip atrodyti kiek pilnesnei?

Nepamirškite ryškiaspalvių skarelių ir šalių, kuriomis galite slėpti pečius ar juosmenį. Besiplaikstantis vėjas ir plazdančios skarelių klostės pridengia kūną.

Gausiu, ko noriu!

Mezomorfinio tipo asmenis pažinsite iš sunkaus, raumeningo, stačiakampio kūno, plonos odos ir tiesios laikysenos. Šio tipo asmenys drąsūs, energingi, aktyvūs ir dinamiški. Jie nenustygsta vietoje, dažnai parodo temperamentą ir užsispyrimą. Paplūdimyje dažniausiai žaidžia tinklinį. Agresyvoki, kartais linkę net į riziką, dažnai abejingi aplinkinių nuomonei. Daug energijos iššvaistantys emocijoms išreikšti šie žmonės atkaklūs, trokštantys nuotykių ir dominavimu.

Tokioms moterims reikėtų rinktis margaspalvę apatinę kostiumėlio dalį, o viršutinę – vieno tono. Tiks ir šortukai plačiu diržu. Venkite siaurikių ir aukštai kirptų klubų.

Apie bikinius

Nepamirškite įsigyti maudymosi kostiumėlių dar prieš vykdamos atostogauti. Kurortiniuose miesteliuose jie daug brangesni, be to, poilsiaujant gaila daugiau laiko skirti tinkamo drabužėlio paieškoms. Jei norite turėti išskirtinį maudymosi kostiumėlį, kai kuriose parduotuvėse leidžiama pirkti atskirai liemenėlę ir atskirai kelnaites. Nesidrovėkite pasiteirauti.

Keli žvilgsniai prie didesnio veidrodžio, tinkamai parinktos spalvos (nepamirškite: vienos lieknina, kitos storina), ir jūs atrodydite nuostabiai. O jei vis tiek jaučiatės beviltiškai, įsigykite tamsintą veidrodį. Jame atrodysite lieknesnė ir daili. Kai pati tuo patikėsite, patikės ir aplinkiniai!

Naujausia šių metų tendencija – dryžuoti, su jūreiviškais ženklais ir virvelėmis, ryškūs atskirų dalių maudymosi kostiumėliai. Dominuoja ryškūs priedai: šifono skaros ir apsiaustai. papuošalai, paplūdimio krepšiai, net rankšluosčiai, ant kurių gulima deginantis.

Parengė Liepa EGLINSKYTĖ

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *