Celine Dion turi viską – sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą… Nepaprastu talentu apdovanota žymi dainininkė atrodo rimtai susidomėjo parfumerija. Ji jau išleido daugiau nei septynis savo vardo kvepalus, o visai neseniai pristatė ir naują kvapą „Spring in Provence”. Tai ribotos serijos vaisių ir gėlių kvepalai, kurie buvo neatsitiktinai pavadinti vieno Prancūzijos regiono vardu.

Istorinė Prancūzijos vieta jau daugelį metų žavi ir įkvepia išskirtinius žmones – dailininkus, poetus, rašytojus. Provanso regionas pavasarį tiesiog užburiantis – tai spalvota pražystančių žiedų jūra, kalvos, nušviestos auksinių saulės spindulių. Nepaprastas įkvėpimo šaltinis tiek naujų Celine Dion dainų, tiek šio neseniai pasirodžiusio aromato. Teigiama, kad Provanso regionas pavasarį taip sužavėjo žymiąją dainininkę Celine Dion, jog ji nusprendė savo naujus kvepalus dedikuoti būtent šiam regionui.

Kvapą „Spring in Provence”, įkūnijantį jausmingas Celine Dion dainas ir jos asmenybę, sukūrė parfumeris Ilias Ermenidis, kurio darbų sąraše puikuojasi kvepalai sukurti mados namams „Gucci”, „Givenchy” ir „Victoria’s Secret”. Kvapo „Spring in Provence” sudedamosios dalys: pasifloros, bergamotės, kalendros, našlaitės, mimozos, ambra, muskusas ir kvapieji auksabarzdžiai. Tai kvapas sukurtas moterims tarsi švytinčioms iš vidaus ir užburiančioms savo natūraliu grožiu.

Tik pasirodžiusio kvapo „Spring in Provence” buteliukas pagamintas iš pastelinės spalvos stiklo, o kvepalų dėžutė papuošta žydinčios Provanso pievos atvaizdu.

Views All Time
Views All Time
2736
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!