Mada. Maudymosi kostiumėliai 2006 m. gręžiasi praeitin

Custo Barcelona Summer 2006 Straipsniai.lt

Jau verta pradėti ruoštis maudynių sezonui ir išsirinkti naują maudymosi kostiumėlį. Na ir kas, kad saulutė dar vos išlenda iš už debesų, o vanduo toks šaltas, kad nė mažojo kojos pirštelio nesinori į jį kišti. Kol kas galima lepintis baseinų malonumais, o atėjus tikriesiems karščiams tas pats maudymosi kostiumėlis puikiai tiks ir maudynėms ežere ar jūroje.

Maudymosi kostiumėlių stilių ir spalvų parduotuvėse tikra begalybė, tad kaip išsirinkti patį madingiausią ir gražiausią, kad nebūtumėte išjuokta net ir prabangiame užsienio kurorte? Dizaineriai 2006 m. šiltajam sezonui pristato spalvų paletę ir madingiausių modelių siluetus.

Spalvos

Straipsniai 1 reklama

2006 m. šiltąjį sezoną bus itin madingos turkio mėlynumo ir kavos rudumo spalvų derinys. Jei iš šių spalvų išsirinksite vieną pagrindinę spalvą, būtinai nepamirškite nors ir mažyčio kitos spalvos akcentėlio: kaspinėliai, juostelės, sagtelės – tiks viskas. Tačiau pagrindinėmis gali būti ir abi spalvos. Rudos ir žydros gėlės, juostos, kvadratėliai paplūdimyje pavers Jus itin madinga. Tik nepamirškite, kad baltą odą turkio mėlynumo spalva vers atrodyti kiek melsvokai.

Alyvinė spalva – taip pat madinga 2006 m. šiltąjį sezoną. Jei manote, kad ši spalva netinka prie Jūsų dar neįdegusio kūno, rinkitės maudymosi kostiumėlį su nedideliais šios spalvos akcentais, nors ir maudymosi kostiumėlio raištelių.

Siluetai

Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis šiltąjį sezoną gan uždara. Atrodo, tarsi grįžtume į 4-ąjį dešimtmetį. Tačiau toks gręžimasis praeitin ne tik madingas, bet ir sveikas. Gal pagaliau mūsų dizaineriai susiprato, kad krūtų odą deginti nėra sveika, nes iškyla didesnė krūtų vėžio galimybė.

Apatinė maudymosi kostiumėlio dalis pati įvairiausia: nuo nedidelių kelnaičių, šortukų iki sijonėlių. Pastarieji puikiai gelbsti tas, kurios po šaltos žiemos ir vangaus pavasario dar nespėjo nusikratyti kelių papildomų kilogramų. Na, o vietoj sijonėlio puikiai tiksi ir klubus juosianti šilkinė skara.

Manėte, kad vientisi maudymosi kostiumėliai kažkur pradingo iš mados akiračio? Netiesa, jie grįžta ir siūlo madingą išeitį toms, kurios negali pasigirti plokščiu it lenta pilvuku. Be to, plaukioti uždaru maudymosi kostiumėliu kur kas patogiau – juk taip tikrai nei viena maudymosi kostiumėlio dalis netyčia nenukris pačiu netinkamiausiu momentu.

Priežiūra

Net ir nusipirkus madingiausią maudymosi kostiumėlį ne visada galite būti madinga. Dėl netinkamos priežiūros pats madingiausias maudymosi kostiumėlis gali nublukti, prarasti formą, elastingumą. Taigi tinkama priežiūra labai svarbi. Po plaukiojimo vandens telkinyje ar baseine visada perskalaukite maudymosi kostiumėlį geriamajame vandenyje. Taip nuplausite ant maudymosi kostiumėlio susikaupusią druską ir chlorą, kurie graužia nailoninį audinį. Maudymosi kostiumėlį visada plaukite rankomis ir niekada nenaudokite baliklio.

Nedžiovinkite maudymosi kostiumėlio tiesioginiuose saulės spinduliuose, kadangi tik išblukinsite medžiagą. Geriau pakabinkite maudymosi kostiumėlį džiūti namuose.

Jei maudymosi kostiumėlį ilgai laikysite šlapią ar drėgną, spalvos gali pasikeisti. Taip pat ilgai nelaikykite maudymosi kostiumėlio kartu su drėgnais drabužiais ar rankšluosčiais.

Jei tepatės losjonais nuo įdegio aliejaus pagrindu, pasistenkite, kad maudymosi kostiumėlis kuo mažiau liestųsi su išteptomis vietomis. Aliejus gadina maudymosi kostiumėlio elastingumą.

Pasistenkite nenaudoti maudymosi kostiumėlio daugiau nei vieną maudynių sesiją per dieną. Maudymosi kostiumėlio medžiaga turi pailsėti ir atgauti savo pirminę formą. Tad keli maudymosi kostiumėliai šiltajam sezonui tikrai nepakenktų.

Jei dažnai mėgausitės džiakuzio malonumais, maudymosi kostiumėlis tarnaus trumpiau. Tik 100% poliesterio maudymosi kostiumėliai gali ištverti dažnas džiakuzi vonias.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *