Jūs išklausysite kelių valandų teorinį parašiutizmo kursą ir valandą galėsite pasitreniruoti praktiškai. Šių mokymų metu patyręs instruktorius jums išaiškins šuolio teoriją: kaip elgtis ypatingų situacijų metu, kaip iššokti iš lėktuvo ir svarbiausia – kaip tinkamai nusileisti.

Praktinės treniruotės metu turėsite galimybę įgytas teorines žinias patikrinti parašiuto sistemos treniruoklyje. Po šio teorinio ir praktinio pasiruošimo Jūs jau būsite pasirengęs savo pirmąjam šuoliui.

Šoksite labai patikimu karišku desantiniu parašiutu D-5. Šio tipo parašiutai ilgą laiką naudojami įvairių šalių karinėse pajėgose ir yra daugybę kartų patikrinti praktiškai. Į 800 metrų aukštį jūs per 10 minučių pakilsite klubo lėktuvu AN-2. Šokant iš lėktuvo, specialus įrenginys iš parašiuto kuprinės ištrauks mažą stabilizuojantį parašiutėlį ir įjungs laikmatį, o jūs, suskaičiavę 121,122,123, turėsite patraukti parašiuto skleidimo rankenėlę. Jeigu Jūs dėl kokių nors priežasčių nepatrauktumėte parašiuto išskleidimo rankenėlės, po 3 sekundžių laikmatis automatiškai atidarys jūsų parašiuto kuprinę ir išskleis parašiutą.

Išsiskleidus parašiutui, Jūs galėsite apie dvi su puse minutės džiaugtis skrydžiu. Link žemės artėsite tik 5 metrų per sekundę (18 km/h) greičiu.

Leidžiantis, netoli žemės, jums orientuotis padės instruktorius, kuris per garsiakalbį duos reikalingus nurodymus, o nusileidus automobiliu nuveš iki parašiutininkų klubo (vieta, kurioje Jūs nusileisite, bus už gero puskilometrio nuo klubo).

Atlikę šuolį Jūs gausite parašiutininkų parengimo kurso baigimą patvirtinantį diplomą.

Views All Time
Views All Time
3840
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!