Klaipėdos Parašiutininkų Klubas yra jauna organizacija. 1997 metais klubą įkūrė keletas parašiutizmo naujokų, kurių karštą norą būti ore suprato Klaipėdos Aviaeskadrilės vadovai bei labiau patyrę parašiutininkai iš kitų Lietuvos klubų. Nuo pat klubo įkūrimo, prezidentu kasmet yra išrenkamas Viktoras Šišniauskas – lakūnas, bei parašiutų sporto instruktorius.

Pagrindiniu klubo veiklos uždaviniu laikome parašiutizmo populiarinimą Klaipėdos regione.
Klubo veiklos pradžia buvo gana sudėtinga, tačiau dėl nuolatos didėjančio klubo narių skaičiaus, bei jų neblėstančio entuziazmo ir draugiškumo dėka – jau galime teigti, kad esame labai arti iki savo ateities vizijos įgyvendinimo.
Klaipėdos visuomenei, ir ypač naujų įspūdžių ieškančiam jaunimui, mes siūlome pramoginius bei mokomuosius šuolius su įvairių tipų parašiutais, su parodomųjų šuolių programomis dalyvaujame įvairiuose Klaipėdos bei kitų regiono miestų renginiuose bei šventėse, arba įmonių organizuojamose reklaminėse akcijose. O dar dažniau – renkamės klube šiokiadieniais po darbo, arba savaitgaliais, ir šokinėjame savo pačių malonumui ir įgūdžių tobulinimui.

Klubas turi mokomiesiems šuoliams reikalingą įrangą, visi klubo nariai įsigiję šiuolaikines sparno tipo parašiutų sistemas, pas mus nuolatos lankosi kolegos iš kitų Lietuvos bei užsienio klubų, o ir mūsų atstovai dažnai keliauja bei šokinėja kituose klubuose Lietuvoje bei svetur.

Mūsų požiūris į parašiutizmą neapsiriboja vien sportinių rezultatų siekiu – klubas mums yra draugų ir bendraminčių ratas, poilsio bei pramogų su šeima arba draugais vieta. Apsilankykit pas mus, ir patys įsitikinsit, kaip puikiai parašiutizmas jungia adrenaliną, sportinį azartą ir pramogą.

Views All Time
Views All Time
3611
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!