Vilniuje vyko Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos, kuriose kovojo suaugusios sportininkės (gimusios 1989 metais ir anksčiau) bei jaunės (gimusios 1990 metais ir vėliau).

Visus suaugusių dalyvių prizininkių pakylos laiptelius okupavo vilnietės: Ieva Urenceva (82,6 balo), Jelena Koroliova (81,4) ir Gintarė Pivoriūtė (80,3). Per metus labai progresavusi klaipėdietė Gintarė Pčalinaitė (trenerė Valentina Bagrijeva) kartu su vilniete Dovile Krupėnaite pasidalijo 4 ir 5 vietas. Abi gimnastės turi po 73,3 balo. Praėjusiais metais klaipėdietė buvo tik devinta.

Tik dviejose rungtyse iš keturių dalyvavusi Agnė Kurmanavičiūtė užėmė 11 vietą. Iš viso vyriausių dalyvių grupėje varžėsi 15 sportininkių.

Trenerė V.Bagrijeva buvo patenkinta Vaiva Stonkute. Jaunių grupėje į priekį praleidusi tik vilnietę Liną Papartytę (pelnė 77,2 balo) mūsų gimnastė užėmė antrą vietą – 73,5.

Taip pat pačių geriausių žodžių nusipelnė ir Greta Laučkaitė. Ji praėjusiais metais nepateko net į dvyliktuką, o šįmet pasidalijo 5-6 vietas.

Po šių varžybų išryškėjo dar vienas malonus faktas – klaipėdietes lenkia tik vilnietės, o kaunietės liko už mūsiškių nugarų.

Views All Time
Views All Time
2670
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!