Apie leidinį „Šachmatiją”

Apie leidinį "Šachmatiją"

Pirmuoju „Šachmatijos” žurnalo puslapiu, pirmuoju straipsniu prasideda įdomi Jūsų kelionė po šachmatų šalį. Kelionės vadovu Jums ištikimai tarnaus naujasis mūsų informacinis leidinys „Šachmatija”. Jo puslapiai atskleis naujo pasaulio paslaptis ir nepakartojamą jo grožį. Šis leidinys skiriamas Jums – šachmatų kompozicijos mėgėjai. Manome, kad jis taps ištikimu ir įdomiu Jūsų laisvalaikio draugu.

Leidinių, skirtų šachmatų kompozicijai, Lietuvoje nėra. Užsienyje išleisti leidiniai į Lietuvą patenka atsitiktinai. Naujų knygų apie šachmatų kompoziciją neturime. Informacija nepasiekia kompozicijų mėgėjų, nes nėra galimybių ją perduoti.

„Šachmatijos” tikslas – įveikti šias kliūtis. Leidinio puslapiuose skaitytojai ras informacijos apie šachmatų kompoziciją iš viso pasaulio, bus publikuojami įvairūs teoriniai straipsniai, geriausių kompozicijų pavyzdžiai, supažindinsime su naujomis knygomis pas mus ir užsienyje. Daug kompozicijų paslapčių sužinos pradedantieji. Nuolat vyks sprendimo ir kompozicijų sudarymo konkursai. Supažindinsime su užsienyje organizuojamais konkursais ir jų geriausiomis kompozicijomis.

Straipsniai 1 reklama

Kompozitorių sąjunga tiki, kad šis leidinys sutelks visas Lietuvos šachmatų kompozicijos mėgėjų jėgas ir padės kelti jų meistriškumą.

Kviečiame visus skaitytojus aktyviai dalyvauti „Šachmatijos” leidybos darbe.

Siųskite savo pasiūlymus, pastabas, pageidavimus, straipsnius, kompozicijas, komentarus. Tikimės glaudaus bendradarbiavimo.

Redakcijos vardu A. Vilkauskas

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *