2010 Balandis

Briuselyje dviratininkai prieš eismą protestavo nuogi

Briuselio dviratininkai nepaisydami gamtos stichijų išsirengė nuogi ir dalyvavo metinėje “dviratininkų nudistų” demonstracijoje prieš automobilių eismą miestuose. Vėjas ir lietus plakė maždaug 50 nuogai išsirengusių belgų, o policija du protestavusius nuogalius sustabdė už padorumo pažeidimus, tačiau netrukus, draugams apsupus policijos automobilį, juos paleido. “Nuogumas sudarė sąlygas šiam protestui tapti matomam žiniasklaidos priemonėse, – sakė vienas organizatorių Jerome'as Nature'as. – Reikia būti matomam ir girdimam”. Tačiau, pabrėžė jis, nuogybė yra tik priemonė tikslui pasiekti. “Prašom mūsų neredukuoti”, – sakė jis. Dviratininkai protestavo dėl to, kad “automobiliai monopolizuoja viešąją erdvę ir primeta mums savo taisykles: agresiją, greitį, pavojų ir taršą, paversdami miestus priešiškomis vietomis”, sakė J.Nature'as. “Dviratininkų nudistų” manifeste raginama diegti nemokamą, ekologišką viešąjį transportą, uždrausti automobilius miestuose ir atiduoti juos dviratininkams ir pėstiesiems, be to, – pažaboti automobilių ir skrydžių reklamą.

„Mis Anglijos” konkurse uždrausti bikiniai

Grožio konkurso „Mis Anglija” organizatoriai priėmė sprendimą atsisakyti tradicinio dalyvių pasirodymo su maudymosi kostiumėliais. Šio renginio organizatorių nuomone, „Mis Anglija” konkurso dalyvės, kurios pasirodo teisėjams, dėvėdamos maudymosi kostiumėlius, primena gyvulius žemės ūkio mugėje. „Mes nusprendėme atsisakyti idėjos pravesti tokį konkursą, kadangi tai primena turgų, kuriame parduodami naminiai gyvuliai. Konkurso metu merginos varžosi įvairiose rungtyse, tačiau spaudoje visuomet publikuojamos tik jų nuotraukos su bikiniais”, – teigia konkurso organizatorė Angie Beasley.

Kinas suvalgė pusantro tūkstančio elektros lempučių

Kinas Vangas Siandziunas iš Sičuano provincijos pradėjo užkandžiauti stiklu, nes jis, anot vyriškio, traškus ir skanus. Jis dalijasi prisiminimais: „Netyčia prarijau didoką žuvies kaulą. Nieko nenutiko. Iš smalsumo slapta sukrimtau kelis gabalėlius stiklo – irgi nieko nenutiko.” Nuo tada vyriškis retkarčiais suvalgo elektros lemputę: „Kasdien nevalgau, tik kartais. Suvalgau elektros lemputę per pusryčius. Per dieną suvalgau ne daugiau nei vieną lemputę.” Kinas lemputę sutrina, suberia į vandens stiklinę, o tada gurkšnoja.

2010 Gegužė

Dubajuje britas nuteistas kalėti už bučinį viešoje vietoje

24-erių metų šiaurės Londono gyventojas Aymanas Najafi Dubajuje nuteistas mėnesį kalėti už tai, kad viešoje vietoje pabučiavo moterį. Dubajaus valdžia britų porą apkaltino padorumo taisyklių pažeidimu, kai viena restorano lankytoja pranešė apie besibučiuojančius jaunus žmones. Britų apeliacija nebuvo patenkinta.

Tokijuje vestuvių ceremonijai vadovavo robotė

Jaunavedžius per vestuvių ceremoniją sutuokė 1,5 m aukščio sėdinti robotė “I-Fairy” su plastikinėmis kaselėmis ir žybsinčiomis akimis. Šios įvykusios jungtuvės yra pirmosios, kurioms vadovavo robotas. “Prašom pakelti nuotakos šydą”, – metaliniu balsu paprašė robotė, kuri jaunavedžiams bučiuojantis maždaug 50-ies svečių akivaizdoje mosavo rankomis. Šios vestuvės įvyko viename restorane Hibijos parke Tokijo centre. Ceremonijai ant restorano stogo vadovavusi “I-Fairy” buvo papuošta gėlių girlianda, o jai iš apačios prijungti laidai buvo nuvesti už juodos užuolaidos, kur slėpėsi ir komandas į kompiuterį suvedinėjo roboto kontrolierius. Japonijos robotų pramonė yra viena pažangiausių pasaulyje, o japonų vyriausybė aktyviai remia šią sritį. Pramoniniai robotų modeliai gamyklose jau yra tapę standartu, bet pastaruoju metu japonų kompanijos stengiasi įdiegti robotus į kasdienį žmonių gyvenimą.

2010 Birželis

Gruzijos kaime policininkai šiltnamyje iškasė 1,7 mln. Eurų

Gruzijos policija viename kaime netoli antrojo pagal dydį šalies miesto Kutaisio aptiko šiltnamyje užkastus 1,7 mln. eurų.

Policininkai šalia Kutaisio esančiame Tkačirio kaime surengė specialiąją operaciją, per kurią vienam vietos gyventojui priklausančiame šiltnamyje buvo rasti užkasti į žemę 1,7 mln. eurų (5,87 mln. litų). Šiltnamio savininkas, kurio pavardė Bočorišvilis, šiuo metu laikinai gyvena Ispanijoje.

Kinas jau dvejus metus gyvena telefono būdelėje

Benamis vyras, kuris atsisako kalbėti su žurnalistais, jau dvejus metus gyvena telefono būdelėje. Telefono būdelėje vyras įsikūrė kaip namuose, jis ten laiko pagalvę ir užklotą, kad būtų jaukiau. Pro telefono būdelės langą matyti maisto likučiai ir tušti buteliai. Ant būdelės stogo padžiauti vyro marškinėliai. Ši būdelė stovi Dalian'e, Kinijoje.

Paveldėtoja savo šunims paliko 8,3 mln. dolerių vertės namą ir 3 mln. dolerių turtą

Paveldėtoja paliko 8,3 mln. dolerių vertės namą Majamyje ir 3 mln. dolerių turtą trims savo šunims. Gail Posner, korporacijų karaliaus, milijonieriaus Victoro Posnerio dukra, mirė kovo mėnesį būdama 67 m., tačiau trys jos šunys ir toliau gyvena prabangiai – pilnu etatu dirbantys tarnai užtikrina, kad jie nieko nestokotų, dėvėtų 10 tūkst. svarų (daugiau nei 40 tūkst. litų) vertės „Cartier” vėrinius ir kas savaitę mėgautųsi spa procedūromis.Tačiau čihuahua veislės Conchitai ir kitiems dviem šunims, kurių vardai April Maria ir Lucia, gali tekti pamiršti prabangą, jei vienintelis G. Posner sūnus – filmų kūrėjas Bretas Carras – pareikš teises į jų paliktą turtą. Jis teigia, kad tarnai jo motinai praplovė smegenis, todėl ji ir paliko savo turtą augintiniams ir tarnams, kuriems, kaip nurodyta 2008 m. testamente, iš viso palikta 20 mln. svarų (daugiau nei 82 mln. litų).

Berlyne gėjų parade dalyvavo pusė milijono žmonių

Berlyne įvykusiame metiniame gėjų festivalyje “Gay Pride” dalyvavo maždaug pusė milijono žmonių, pranešė organizatoriai. Vėsią, bet saulėtą dieną Vokietijos sostinės gatvėmis važiavo daugiau kaip 50 platformų, nuo kurių sklido technomuzika. Tai buvo jau 32-oji “Christopherio (Kristoferio) gatvės diena”, o jos tema šiemet buvo “Normal is Different” (“Normalu – kitoniška”). Šiemet pirmą kartą paradas baigėsi prie Brandenburgo vartų. Šiuo paradu paminimi 1969 metų įvykiai Niujorko Christopherio gatvėje, kai baro “Stonewall” klientai ir jaunos prostitutės, sukilo prieš policijos reidą. Po to keturias dienas trukusios riaušės išprovokavo judėjimą už gėjų ir lesbiečių teises.

Arbatpinigiai – milijonas

Dėkinga klientė Didžiosios Britanijos taksistui paliko įspūdingus arbatpinigius – per milijoną litų. Taksistų šeima mažame Didžiosios Britanijos miestelyje Cornishe daugiau apie 10 metų pas daktarą ar į parduotuves vežiojo ponią Mary Watson. Po šios ponios mirties gruodį, paaiškėjo, kad ji paliko mažą namelį bei savo santaupas – 250 tūkst. svarų sterlingų – ją vežiojusių taksistų porai. Pastebėta, kad šie jau pardavė savo taksi verslą ir pradėjo ilgas atostogas. „Mes dirbome dieną naktį, dabar galime keliauti ir užsiimti kitais reikalais”, „Aš visada stengdavausi padėti vyresniems žmonėms, nes vieną dieną tokios pagalbos prireiks ir man”, – teigė taksistas D. Prattas.

Nutrūktgalvis su balionais perskrido Lamanšo sąsiaurį

„Tai buvo nepaprastai gražu. Baltos Doverio uolos, o tuomet Prancūzijos pakrantė. Tai toks ramus, taikus išgyvenimas”, – po skrydžio nusileidęs kopūstų lauke šiaurės Prancūzijoje kalbėjo oreivis. J. Trappe'as rekordiniam skrydžiui naudojo pintą krepšį, kurį į orą pakėlė 55 helio balionų. Tokiu skraidančiu įrenginiu jis nuskriejo maždaug 100 kilometrų – nuo Ashfordo Kente, Anglijoje, iki netoli Dunkirko esančio lauko Prancūzijoje. Pasiekęs sausumą, jis paleido kelis balionus ir saugiai nusileido ant žemės. „Tai pirmas kartas, kai tokiu būdu sėkmingai perskristas nemažas vandens telkinys. Šioks toks pavojus kyla, tačiau mes viską darėme metodiškai, kad riziką sumažintume”, – kalbėjo J. Trappe'as. Jis yra registruotas pilotas, o keturias valandas trukusiam skrydžiui su balionais gautas Britanijos aviacijos institucijų leidimas.

10 milijonų išmetė pro automobilio langą

Rusijos milicijos persekiojamas valdininkas visus daiktinius įrodymus – 10 mln. rublių – išmetė pro automobilio langą judrioje Maskvos gatvėje. Gaudynių metu Federalinės žvejybos agentūros pareigūnas Borisas Simonovas sudaužė savo automobilį „Cadilac”, o gautus kyšius – apie 10 mln. rublių (beveik 900 tūkst. litų) – išmėtė pro langą. Valstybinė Rusijos televizija parodė visuomenei, kaip milicijos pareigūnai renka išmėtytas stambias rublių kupiūras. Kaip teigia šalies teisėsaugininkai, B. Simonovas sulaikytas kartu su savo viršininku Romanu Postnikovu, kuris įtariamas neteisėtai leidęs vienai žvejybos įmonei dirbti be reikalingų dokumentų. Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas nuo pat savo kadencijos pradžios akcentavo kovą su įsisenėjusia korupcija, tačiau įvairios situacijos analizės rodo, kad padėtis Rusijoje nepasikeitė.

Views All Time
Views All Time
3075
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!