Iš telefoninių pokalbių aiškėja, kad nusikaltėlių įtaka R.Paksui buvo daroma pagal griežtas mafijos taisykles, kur kiekvienas grandinės dalyvis kalbėdavosi tik su jam priskirtomis „grandinėmis“.
J.Borisovas veikė per Prezidento patarėją R.Ačą ir per buvusios R.Pakso „Restako“ įmonės vadovą Algirdą Drakšą. Šių metų kovo 17 d. J.Borisovas A.Drakšui išliejo baisų pyktį, kam R.Paksas nepaskyrė jo savo patarėju.

„Jei pirmadienį nebus ištesėti pažadai, mirtis jam kaip Prezidentui, – grasina J.Borisovas. – Rolandas jau ne Prezidentas – lavonas. Sutartį su jo parašu rytoj parodysiu“. Rusijos agentūros ALMAX (gaminusios R.Pakso įvaizdį) darbuotojai D.Zatonskajai J.Borisovas pažada, kad R.Pakso pasirašytą keliasdešimties punktų sutartį perduosiąs „priešiškai žvalgybai“.

Po šitų grasinimų iš R.Pakso rankų gavo Lietuvos pilietybę ir „stogą“ suaktyvintam savo bizniui teroristų šalyse Sudane ir net Irake, kur ketinta įvežti sraigtasparnį su įgula (kažin ko R.Pakso patarėjas Alvydas Medalinskas veržėsi į Iraką?).

Lina PEČELIŪNIENĖ

Views All Time
Views All Time
1639
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!