Policija tiria automobilio avarijos, vagystės ir gaisro aplinkybes. Tiek įvykių, susijusiu su BMW 525 markės automobiliu, nutiko šeštadienio vakarą.

Apie 23 valandą ši didžiuliu greičiu lekianti mašina Buivydiškių gatvėje partrenkė pėsčiąjį – 25 metų D.P. Smūgis buvo labai stiprus – vaikinas, užlėkęs ant mašinos variklio dangčio, persivertė per stogą ir nukrito ant asfalto.

Pėsčiasis nuo gautų sužalojimų mirė avarijos vietoje.

BMW 525 iš eismo įvykio vietos paspruko. Bet Buivydiškių gatvėje liko įkaltis – nukritęs priekinis mašinos valstybinis numeris.

Netrukus policijos pareigūnai pamatė automobilį BMW 525, važiuojanti Pilaitėje. Viena mašinos padanga buvo prakiurusi, bet tai nesutrukdė vairuotojui pasprukti nuo policininkų.

Netrukus dykvietėje prie Pilaitės policijos pareigūnai pastebėjo liepsnos fakelą. Privažiavę arčiau jie įsitikino, kad dega neseniai jų persekiotas automobilis.

Beveik tuo pat metu į policiją paskambino ir BMW 525 savininkas 59 metų G.V. Jis tvirtino, kad 1992 metais pagamintą mašiną tarp 21 valandos 30 minučių ir 23 valandos iš Viršuliškių gatvės pavogė vagys. Patirtus nuostolius G.V. įvertino 10 tūkstančių litų.

Užgesinę gaisrą ugniagesiai išvydo, kad automobilis be vairuotojo durelių. Nuo karščio išdužo visi mašinos stiklai.

Gaisrininkai įtarė, kad automobilis buvo padegtas, nes gaisro židinį jie rado mašinos salone.

Kas vairavo automobilį, mirtinai sužalojusį pėsčiąjį, tiriama.

Policininkai įtaria, kad vairuotojas, partrenkęs vyriškį, nusprendė atsikratyti įkalčių ir mašiną sudegino.

Views All Time
Views All Time
1797
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!