Pirmadienį ryte posėdžiavusi Seimo valdyba nutarė, kad Seimo posėdis, kuriame turi būti sudaryta parlamentinė tyrimo komisija VSD surinktai medžiagai apie galimus prezidento aplinkos ryšius su tarptautiniais nusikaltėliais ištirti, bus viešas.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į faktą, jog Lietuvos žiniakslaidoje savaitgalį jau paviešino slaptą VSD medžiagą apie Prezidentūros ryšius su tarptautiniais nuskaltėliais.

Seimo vicepirmininkas Vytenis Andriukaitis žurnalistams po valdybos posėdžio teigė manąs, jog komisija turėtų apklausti Saugumo medžiagoje minimus asmenis, tarp jų ir šalies prezidentą Rolandą Paksą.

Tačiau, jog teigimu, turima medžiaga neleidžia kalbėti apie apkaltą prezidentui, o tik apie ikiteisminį tyrimą. Seimo posėdį tiesiogiai ketina transliuoti kelios Lietuvos televizijos.

Prezidentas posėdyje nedalyvaus. Pirmadienį ryte prezidento atstovas spaudai Rosvaldas Gorbačiovas teigė, kad prezidentas nedalyvaus posėdyje, nes tai “nėra numatyta jo darbotvarkėje”.

Po pietų Prezidentūroje rengiamas R.Pakso susitikimas su Europos Sąjungos ir NATO valstybių ambasadoriais, su kuriais prezidentas kalbės apie esamą situaciją.

Views All Time
Views All Time
1744
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!