R.Ačas padavė atsistatydinimo pareiškimą

Visi pagrindiniai prezidento patarėjai ketvirtadienį ryte parašė atsistatydinimo iš pareigų pareiškimus. Trečiadienio vakarą atsistatydinimo pareiškimus buvo parašę prezidento atstovas spaudai Rosvaldas Gorbačiovas, patarėja vidaus politikos klausimais Dalia Kutraitė-Giedraitienė bei Ekonomikos ir socialinės politikos grupės vadovas Jonas Ragauskas.
Patarėjas užsienio politikos klausimais Alvydas Medalinskas ir Prezidentūros Teisės departamento vadovė Ona Buišienė atsistatydinimo pareiškimus prezidentui įteikė ketvirtadienį.

Šiuo metu suspenduotas patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Remigijus Ačas ketvirtadienį po pietų telefonu žurnalistams teigė, kad „per žmogų” perdavęs atsistatydinimo pareiškimą prezidentui ir tikisi, kad šis jį patenkins.

R.Ačas nesukonkretino, per kokį „žmogų” perdavė prašymą atleisti jį iš pareigų. O.Buišienė BNS sakė, kad prezidento patarėjų atsistatydinimo pareiškimai yra asmeninės atsakomybės aktai, prezidentas jiems neliepęs jų rašyti.

Straipsniai 1 reklama

R.Gorbačiovas ir A.Medalinskas BNS yra patvirtinę, kad neketina dirbti naujojoje prezidento komandoje. Jų Prezidentūroje nebebus nuo pirmadienio.

Prezidentūrą jau dvi savaites krečia skandalas dėl įtariamų kai kurių prezidento aplinkos atstovų ryšių su abejotinos reputacijos asmenimis ir organizacijomis.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]