Serialo “Seksas ir miestas” (Sex And The City) žvaigždė Sarah Jessica Parker (Sara Džesika Parker) vienos apklausos metu buvo pripažinta labiausiai išgražėjusia įžymybe.

Savo karjeros pradžioje ši aktorė niekada nebuvo laikoma seksualia ir filmuose vaidindavo tik gražuolių drauges, kaip, pavyzdžiui, juostoje “Be varžtų” (Footloose).

Svaigūs S.J.Parker karjeros posūkiai prasidėjo tuomet, kai ji nusprendė glotniai susišukuoti savo pilkšvai rusvus garbanotus plaukus ir susikurti naują, rafinuotą įvaizdį, kurį pirmą kartą išvydo 1996 metų filmo “Pirmųjų žmonų klubas” (The First Wives Club) žiūrovai.

Nuo tada Matthew Brodericko (Metjū Broderiko) žmona, kuri užsidirbo 30 mln. dolerių (apie 90 mln. litų), tapo viena žaviausių pasaulio įžymybių.

Jos išvaizdą įvertino ir Amerikos žurnalo “In Touch” surengtos apklausos dalyviai, už ją atidavę daugiausia savo balsų. Labiausiai pagražėjusia aktore pripažinta S.J.Parker nurungė tokias žvaigždes kaip Jennifer Aniston (Dženifer Aniston), Brittany Murphy (Britani Merfi) bei taip pat seriale “Seksas ir miestas” vaidinusią Kim Cattrall (Kim Katral).

Labiausiai išgražėjusių įžymybių dešimtukas:

1. Sarah Jessica Parker.

2. Elizabeth Hurley (Elizabet Herli).

3. Jennifer Lopez (Dženifer Lopes).

4. Nicole Kidman (Nikol Kidman).

5. Jennifer Aniston.

6. Debra Messing (Debra Mesing).

7. Demi Moore (Demi Mur).

8. Kim Cattrall.

9. Brittany Murphy.

10. Janet Jackson (Džanet Džekson).

Views All Time
Views All Time
335
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!