Iš esmės nuo socdemų pozicijos priklauso, ar R.Paksui gresia apkalta (apkalta laikoma įvykusia, kai už ją balsuoja trys penktadaliai Seimo – 85 nariai).

Didžiosios Britanijos informacijos agentūra BBC Lietuvos skandalą vadina „Paksogeitu“ (aliuzija į“Votergeitą“, per kurį dėl korupcijos ir melo turėjo atsistatydinti JAV prezidentas Ričardas Niksonas).

Amerika, kurios žvalgybai buvo žinoma nusikalstama Prezidentūros ir mafijos grandinė, teigia, kad dabar Lietuvos teisinė sistema ir demokratija turi laikyti sunkiausią egzaminą. Beje, JAV ambasada jau anksčiau buvo įspėjusi R.Paksą dėl nusikalstamų R.Ačo veiksmų.

Rusijos žiniasklaida, kurios didžioji dauguma – Kremliaus kumštyje, neskelbia nė žodžio apie Lietuvos skandalą. V.Putino kagėbistai sutriko?
…Kovo 16 d. kalbėdama telefonu R.Smailytė informuoja A.Aksentjevą-Kikališvilį, kad „mirtinas mūsų draugas“ (M.Laurinkus) išvažiuos ambasadoriauti į Įspaniją. „Aš galiu jį ten sutikti ir uždusinti glėbyje“, – pasako A.Aksentjevas-Kikališvilis. Tai tiesioginis grasinimas susidoroti. R.Smailytė tam aiškiai pritaria.
Pasak konservatoriaus Andriaus Kubiliaus, „tai, kas vyksta dabar, yra ta kaina, kurią Lietuva moka už R.Pakso siekį laimėti rinkimus bet kokia kaina“.

Lina PEČELIŪNIENĖ

Views All Time
Views All Time
1969
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!