Prezidentas Rolandas Paksas kategoriškai atsisako dalyvauti viešoje Seimo Laikinosios komisijos veikloje, vietoje to siūlydamasis į komisijos klausimus atsakyti raštu. Be to, Prezidentas visa tai, ką rado teisėsaugininkai per įvairias kratas ir kitas operacijas jo dosniausio finansinio rėmėjo Jurijaus Borisovo bute ar iš kitų šaltinių, pavadino fantastine literatūra, pasakomis.
Ir atsiribojo nuo visų tokių fantastinių milijonų ir įsipareigojimų.

Galbūt Prezidentas yra teisus, kviesdamas netikėti žiniasklaidoje viešinamais dokumentais. Juk visokių visokiausių planų strekozų ir susitarimų, kuriuose nėra parašų, paties Prezidento šalininkai teigia savo elektroninio pašto dėžutėse turintys daugybę. Ir dar teigia galintys sukurti.

Gaila, bet tai, kad Prezidentas viską pavadino fantastika, toli gražu nieko nepaaiškina. Kaip ir jo atsisakymas dalyvauti viešoje apklausoje. Juk atsakyti raštu galės nebūtinai Rolandas Paksas, o kuris nors iš patarėjų. Kai kurie iš jų plunksną valdo daug geriau nei R.Paksas savo kalbas.

Netikras pinigas tie atsakymai raštu…

O vieša Prezidento apklausa yra labai reikalinga.

Tarkime, kad medžiaga apie galimus Prezidento įsipareigojimus Jurijui Borisovui už kiekvieną jo rinkimų kampanijai “paaukotą” minutę, už jo intelektualinį ir finansinį indėlį atsilyginti doleriais ir ordinais yra nesąmonės. Tai, o taip pat ir gana blaivus ir racionalus planas, kaip destabilizuoti padėtį Lietuvoje, buvo atrasta pas J.Borisovą.

Pakišo patys saugumiečiai? Galbūt. Pasaulio istorijoje būta ir tokių atvejų.

Tačiau lygiai kaip ir minėti dokumentai apie įsipareigojimus bei planas “Strekoza”, pas J. Borisovą taip pat buvo rasta ir pokalbio su Aurelijumi Katkevičiumi šifruotė. Ji kaip niekas anksčiau pateikia tikrąjį J. Borisovo portretą. Ne besišypsančio mielo verslininko, o žmogaus, turinčio rimtų psichologinių problemų.

Kad toks pokalbis buvo, pripažįsta ir J.Borisovo pašnekovas.

Bet štai nuo fantastinių planų, milijonų ir įsipareigojmų Prezidentas atsiribojo, o nuo J.Borisovo – ne.

Nesutikdamas dalyvauti viešoje apklausoje, Prezidentas ir toliau leidžia žiniasklaidai ir politikams tęsti apkalbas ir spėliones. Galbūt tikrai kuriami nauji dokumentai ir planai, nes pats Prezidentas neužkerta jiems kelio?

Vietoje apklausos Rolandas Paksas važinėja po Lietuvą ir pasakoja žmonėms anekdotus. Tačiau po trečiadieninio Prezidento pasisakymo apie visokias fantazijas, norėtųsi paklausti, o kuo R.Pakso anekdotai skiriasi nuo pasakų?

Indrė Makaraitytė

Views All Time
Views All Time
1934
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!