Paskelbdama trejus metus trukusio Dianos žūties aplinkybių tyrimo rezultatus Didžiosios Britanijos policija ketvirtadienį patvirtino, jog Velso princesė žuvo nelaimingo atsitikimo metu, ir nepagrįstais pavadino teiginius, jog ji buvo nužudyta, praneša britų žiniasklaida.

Pristatydamas išvadas buvęs policijos viršininkas Džonas Stivensas (John Stevens) taip pat paneigė spaudoje pasirodžiusius pranešimus, neva Diana žūdama buvo nėščia.

Apie 1997 metais Paryžiuje įvykusią avariją, kurios metu taip pat žuvo princesės mylimasis Dodis Al Fajedas (Dodi al Fayed), iki šiol sklandė daugybė gandų. Spaudoje netgi buvo pasirodę pranešimų, kad Diana galėjo būti nužudyta tai palaiminus karališkajai šeimai.

“Tai buvo nelaimingas atsitikimas. Tyčia nesikėsinta nė į vieną automobilyje buvusį žmogų”, – sakė Dž. Stivensas. Anot jo, nustatyta, kad per avariją taip pat žuvęs automobilio vairuotojas Henris Polas (Henry Paul) automobilį vairavo neblaivus ir nesilaikė leistino greičio.

Tyrimo metu buvo apklausta apie 400 žmonių, tarp jų princas Čarlzas ir saugumo tarnybų vadovai, ant kurių įtarimų šešėlį meta D. al Fajedo tėvas Mohamedas al Fajedas (Mohamed al Fayed).

Views All Time
Views All Time
1585
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!