Affleckas ir Lopez kartu praleido liūdną savaitgalį

Beno Afflecko (Beno Afleko) ir Jennifer Lopez (Dženifer Lopes) draugai baiminasi, kad šiai porai lemtingas savaitgalis baigėsi tragiškai ir kino filme „Džilis” (Gigli) vaidinę aktoriai veikiausiai iš tikrųjų išsiskirs.

J.Lopez penktadienį išskrido į Džordžijos valstijos Savanos mieste esančius B.Afflecko namus, kad išsiaiškintų, ar dar yra vilčių po praėjusią savaitę atšauktų vestuvių išgelbėti jų žlungančią draugystę.

Tačiau į fotografų objektyvą šeštadienį patekę sužadėtiniai atrodė labai nusiminę ir nesidžiaugė viens kito kompanija. Pora buvo nuvykusi į vietos parduotuvę apsipirkti, ir J.Lopez netgi nusprendė pasilikti automobilyje, kol kino filmo „Perl Harboras” (Pearl Harbour) žvaigždė ginklų parduotuvėje rinkosi šautuvą.

Straipsniai 1 reklama

„Jie neatrodė laimingi. Jennifer veidas buvo niūrus kaip pilkas debesis, o Beno nuotaika buvo vienodai prasta. Jie su niekuo nekalbėjo, tik užėjo į bakalėjos parduotuvę. Paskui B.Affleckas ilgokai užsibuvo ginklų parduotuvėje, o Jennifer laukė jo automobilyje”, – sakė vienas liudininkas.

Nors artimas B.Afflecko bičiulis direktorius Kevinas Smithas (Kevinas Smitas) piktinosi žiniasklaidos pranešimais apie gresiantį poros išsiskyrimą, kiti jai artimi draugai mano, kad J.Lopez ir B.Afflecko romanas baigėsi.

„Šis savaitgalis turėjo nulemti, ar jie liks kartu, ar išsiskirs. Jennifer žūtbūt reikėjo įsitikinti, ar jų santykius dar galima išgelbėti, tačiau reikalai nepakrypo gerąja linkme”, – sakė vienas draugas.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *