V. ir D. Bekhemai neigia, jog jų santykius ištiko krizė

Futbolo žvaigždė Deividas Bekhemas (David Beckham) ir buvusi „Spice Girls” narė Viktorija (Victoria) paneigė žiniasklaidos pranešimus apie esą jų santuoką ištikusią krizę. „Mes, kaip šeima, esame labai laimingi”, – pareiškė jie žurnalistams. Prieš tai keli laikraščiai rašė, kad abi žvaigždės kelis kartus buvo smarkiai susikivirčijusios, nes Viktorija (Victoria) nenori keltis į Madridą. D. Bekhemas (David Beckham) šį sezoną žaidžia Madrido „Real” klube.

Anot poros, vienintelis sunkumas buvo Madride rasti namą, atitinkantį jos poreikius. „Nuo to laiko, kai pirmą kartą susitikome, mes dėl savo karjeros visada daug laiko praleisdavome atskirai. Tačiau tai nereiškia, kad mes susvetimėjome. Mums labai patinka mūsų naujasis gyvenimas Ispanijoje”, – teigė garsenybės.

Laikraštis „Daily Mail” savaitgalį rašė, kad sėkmingai savo karjerą Madride tęsiantis D. Bekhemas (David Beckham) iki 20 kartų per dieną turi išklausyti telefonu savo žmonos skundų. „Jai ne itin patinka Madridas, ji nemoka ispaniškai, nemėgsta maisto ir negali pakęsti, kad čia visi taip ilgai nemiega”, – laikraščiui pasakojo Viktorijos (Victoria) draugė.

Straipsniai 1 reklama

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]