Justino Timberlake’o (Džastino Timberleiko) romanui su kino filmų gražuole Cameron Diaz (Kameron Dias) pirmą kartą iškilo grėsmė – dėl “Čarlio angelų” (Charlie’s Angels) žvaigždės odos problemų.

Pasak Didžiosios Britanijos bulvarinio laikraščio “The Daily Star”, hito “Like I Love You” atlikėjas jaučiasi atstumtas, kai jo mylimoji, prasidėjus dažnai ją kamuojantiems odos uždegimams, užsisklendžia savyje ir būna prislėgtos nuotaikos.

Dainininkui artimi šaltiniai teigė, jog tuomet Justinui ima atrodyti, kad tikroji Cameron nepasitenkinimo priežastis yra jis pats ir kad jo mylimosios jausmai jo atžvilgiu ima vėsti.

“Cameron nesupranta, kad tolsta nuo Justino. Tačiau jis pastebi jos uždarumą, kuris jų santykiams nežada nieko gera”, – pasakojo vienas draugas.

“Blogiausia tai, kad ir anksčiau jis buvo įskaudintas. Justinas taip dievina Cammie, kad net ima elgtis kaip paranojikas – jis nori žinoti, kas atsitiko ir negali patikėti, kad tokia graži mergina taip išgyvena dėl kelių spuogų”.

“Kai Cameron Havajuose susižeidė koją, Justinas buvo šalia ir tikrąja šio žodžio prasme visur ją nešiojo. Tačiau jis negali ištverti atsirandančio šaltumo. Mes visi tikimės, kad jie viską išsiaiškins ir pradės kurti namų židinį, kaip ir planavo”, – teigė bičiulis.

Views All Time
Views All Time
243
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!