Prezidentas Valdas Adamkus apgailestauja, kad Seimo nariai Petras Gražulis ir Egidijus Klumbys, nesutikdami su Seimo priimtu sprendimu, pasirinko tokios drastiškos formos protestą – bado akciją.

“Tačiau prezidentas nemato būdų ir priemonių, kaip jis galėtų pakeisti šį Seimo sprendimą, ir kartu jis ragina bei tikisi, kad Seimas ras jėgų, įtakos ir galių, kad šie Seimo nariai nutrauktų sveikatai žalingą bado akciją”, – trečiadienį po prezidento susitikimo su Seimo frakcijų vadovais sakė prezidento atstovė spaudai Rita Grumadaitė.

Seimo liberaldemokratų frakcijai priklausantis E. Klumbys ir Mišriai Seimo narių grupei priklausąs parlamentaras P. Gražulis jau trečią savaitę tęsia bado akciją, reikalaudami, kad atsistatydintų KGB rezerve buvę užsienio reikalų ministras Antanas Valionis bei Valstybės saugumo departamento vadovas Arvydas Pocius.

Praėjusią savaitę Seimo liberaldemokratai kreipėsi į prezidentą V. Adamkų laišku prašydami būti “nedelsiant” priimami ir atkreipdami dėmesį į badaujančius Seimo narius ir jų keliamus reikalavimus.

Liberaldemokratų frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis teigė trečiadienį išgirdęs pažadą, kad prezidentas su liberaldemokratais susitiks artimiausiu metu.

Prezidentas žada susitikti su visomis Seimo frakcijomis atskirai ir liberaldemokratai greičiausiai nebus pirmieji, su kuriais susitiks šalies vadovas.

Views All Time
Views All Time
1521
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!