Renkantis mūrinio namo statytoją, labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kad nepadaryti brangiai kainuojančios klaidos. Žmonės neturėdami patirties statybų srityje, labai dažnai padaro klaidą pasirinkdami ne tą statytoją ar statybos sistemą. Pateikiame keletą patarimų kaip teisingai pasirinkti mūrinio namo statytoją.

1. Patikrinkite ar Jūsų pasirinkta įmonė yra patikima. Paprašykite šios įmonės klientų rekomendacijų. Kiekviena padori įmonė duos Jums bent keletą rekomendacijų.

2. Aklai nesusižavėkite siūloma maža kaina. Kruopščiai patikrinkite kas įeina į pateiktą kainą. Visą komplektaciją turi butį idėtą į sutartį ir netikėkitę žodiniais pažadais. Sutartyje turi būti smulkiai nurodyta visos suderintos pozicijos. Dažnai pasitaiko, kad statybininkai sako, kad tai įeiną į pasiūlymą, o vėliau paaiškėja, kad tai sutartyje nebuvo numatytą, todėl jei turite draugų ar pažystamų statybų srityje, tai paprašykite pagalbos, kad patikrintų.

3. Mūrinio namo statytoją rinkitės bent iš trijų keturių įmonių. Apsilankę keliose įmonėse, pamatysit atskirų įmonių privalumus ir skirtumus. Palyginę patikimumo lygį ir kainas galėsite pasirinkti geriausiai Jums tinkanti pasiūlymą.

4. Būtinai apsilankykite pasirinktos įmonės jau pastatytuose individualiuose namuose ir pakalbėkit su šeimininkais dėl namo privalumų ir trūkumų. Kartais šeiminikai duoda labai naudingų patarimų statant namą, ko nepasiūlo patys statytojai.

5. Susiraskit gerai išmanančius statybos specialistus ir paprašykit, kad apžiūrėtų namus kartu su Jumis. Jei tokių nepažystate – nusamdykite. Geriau sumokėti kelis šimtus litų kvalifikuotam specialistui, nei vėliau mokėti tūkstančius už klaidų taisymą.

Views All Time
Views All Time
1737
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!