Stažuotės ir praktika užsienyje

Stažuotės – tai puiki galimybė universitete įgytas teorines žinias galėsi panaudoti praktiškai, įgyti tarptautinės darbo patirties, patobulinti užsienio kalbos žinias, išbandyti save realiose darbinėse situacijose bei žengsi vieną žingsnį savo karjeros labui, kuris tau padidins perspektyvas įsidarbinant ateityje!!!

Norime Jums trumpai pristatyti keletą nuorodų į interneto svetaines, kuriose gali rasti daug informacijos apie stažuočių programas užsienyje:

  • East West Consulting svetainėje Jus rasite informaciją apie stažuotes Anglijoje, Amerikoje, Ispanijoje, Mauricijuje, skirtas studentams ir jauniems specialistams, kurie nori įgyti tarptautinės patirties pagal savo specialybę.
  • Eurodesk tinklapyje rasite stipendijų programas stažuotėms i užsienio valstybes, kvietimus stažuotis Europos parlamente, taip pat informaciją apie finansavimo sąlygas, fondus bei savanorystę.
  • Aplankyk AIESEC interneto puslapį ir sužinok daugiau apie jų Tarptautinę pasikeitimų stažuotėmis programą. Ten taip pat rasi informacijos apie pasikeitimų programos procedūras, tipus, trukmę.
  • Pasaulio lietuvių centras siūlo stažuočių programas JAV, Kanadoje ir Australijoje. Šios stažuotės tinka vyresniųjų kursų bakalauro studijų, magistrantūros, doktorantūros studijų studentams arba ką tik baigusiems studijas.
  • Domina stažuotės Europos sąjungos institucijose užsuk į tinklapį http://www.es-isidarbinimas.ltŠi programa suteikia galimybę jauniems specialistams įgyti patirties ir susipažinti su ES institucijomis ir ES sprendimų priėmimo procesu, o EK atstovybėms – įgyti bendradarbiavimo patirties. Visos stažuotės išlaidos padengiamos iš EK lėšų.
  • Internetinėje svetainėje Internships Abroad rasite naudingą informaciją apie vasaros stažuočių programas bei savanorystę užsienyje, praktikos vietų pasiūlymus, studentų atsiliepimus apie praktikos vietas bei jų patirtį stažuojantis.
  • Intern Abroad – informacijos apie tarptautines stažuotes šaltinis. Čia galite ieškoti informacijos apie mokamas ir nemokamas, akademines ir neakademines stažuotes bei darbo programas visame pasaulyje.
  • Internship USA – norite įgyti profesinės patirties JAV? Galite dalyvauti mokymo programoje JAV bendrovėje ir dirbti pareigose, susijusiose su Jūsų studijų sritimi. Pasinaudokite šia internetine svetaine Jūsų pramonės šakos darbdavių paieškai ir sužinokite apie mokesčius, saugą ir sveikatą darbe bei kaip rašyti amerikietiškąjį gyvenimo aprašymą.
  • Stažuotės Briuselyje nuorodos į Briuselyje įsikūrusias organizacijas, nuolatos siūlančias stažuotes Briuselyje ir kitur. Nevyriausybinės organizacijos, konsultantų firmos, pramonės asociacijos, moksliniai institutai, tarptautinės organizacijos ir kt.
  • Europos personalo atrankos tarnyba  informacija apie galimybes įsidarbinti ES institucijose ir apie jose siūlomą darbą. Taip šioje internetinėje svetainėje rasite parengiamuosius kursus ir testų pavyzdžius, reiklavimus norint dalyvauti konkurse dirbti ES institucijose.
Views All Time
Views All Time
2261
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!